Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ja sam najbolje stvari (par suknji, pantalone, gomilu košulja..) H&M kupila u pravom seknhendu, iz nekih prethodnih sezona,

a u novom sam našla jednu suknju i par košuljica.

Iz sezone u sezonu su sve jadniji.

Ili je omladina za koju siju drugacija.

Meni Zara nije jasna kako opstaje, ono je oprema za cirkusante, a ne odeca. No, oni ipak izgleda da bolje posluju bez mog novca. Mene su preusmerili na Inditexov drugi brend, Massimo Dutti, gde valjaju stvari koje su se nekada mogle naci u Zari, ali sada kostaju 70% vise, a ostale su istog loseg kvaliteta

Link to comment

Za podrubriku "Mediji u Republiki Srbskoj": Menađment banjalučke ATV odbio da produži ugovor sa maretom vidojkovićem, autorom kultne emisije "390 stepeni", u kojoj je oštro kritikovao aktuelni režim u Srbiji ...

Link to comment

Za podrubriku "Mediji u Republiki Srbskoj": Menađment banjalučke ATV odbio da produži ugovor sa maretom vidojkovićem, autorom kultne emisije "390 stepeni", u kojoj je oštro kritikovao aktuelni režim u Srbiji ...

Ja sa onom budalom (vidojkovićem) ništa ne bih potpisivao , a kamoli produžavao...
Link to comment

Ili je omladina za koju siju drugacija.

Meni Zara nije jasna kako opstaje, ono je oprema za cirkusante, a ne odeca. No, oni ipak izgleda da bolje posluju bez mog novca. Mene su preusmerili na Inditexov drugi brend, Massimo Dutti, gde valjaju stvari koje su se nekada mogle naci u Zari, ali sada kostaju 70% vise, a ostale su istog loseg kvaliteta

 

:lol:Lepo si ga sročio i što je najbitnije - živa istina.

Link to comment

Više sam i zaboravio u kojoj radnji mi je prodavac rekao "po oblačenju vi tražite farmerke onako klasičan kroj..." A ja mislim: Ne nego normalan, da nisu ko helanke i da mi ne viri pola dupeta...

 

....shit has hit the fan...

Edit: Sad videh koja je tema , ala odlutasmo...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Za podrubriku "Mediji u Republiki Srbskoj": Menađment banjalučke ATV odbio da produži ugovor sa maretom vidojkovićem, autorom kultne emisije "390 stepeni", u kojoj je oštro kritikovao aktuelni režim u Srbiji ...

 

eto sad nema ko da kaže javno kako nam ne valja :(

Link to comment

Ne znam gdje da stavim, nemamo topic o sportskoj štampi, ali jeste li primjetili nesuptilnu kampanju Blica da poguraju Božu Đurkovića na mjesto predsjednima RSS? Tri dana izlazi svaki dan novi afirmativan tekst. Baš mu stalo, inače nam odlično ide u rukometu.

Blic nastavlja kampanju jebeš Informer pred izbore, ba naslovnoj stranici sekcije Sport 4 vijesti vezane za ovu problematiku, od toga je jedna pljuvanje konkurenata a druga "Legende uz Đurkovića".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...