Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Tebi je to vest? Ubeđen sam da ni u Lidlovim internim novinama nije objavljeno da su budući radnici iz RS došli na obuku. Tri šargarepe kojima se maše ispred ovog naroda - EU, Lidl i Ikea.

Link to comment

Ne znam šta ti je to čudno?

 

Lidl, već duže vreme regrutuje ljude po trgovinskim lancima, i šalje ih na obuku... Mislim, nemam mesec dana kako su kukali na to u jednom od recimao manjih lanaca u Srbiji... I to traje već dosta dugo...

Pa ono, ravnopravnost svih učesnika na tržištu, jbg, neko plaća oglase a nekog (Lidl) televizija sa nac. frekvencijom i zvanična PR agencija Vlade reklamira besplatno u dnevniku.

Link to comment

Tebi je to vest? Ubeđen sam da ni u Lidlovim internim novinama nije objavljeno da su budući radnici iz RS došli na obuku. Tri šargarepe kojima se maše ispred ovog naroda - EU, Lidl i Ikea.

da da. nekada bio i H&M, pa smo ga dobili

Link to comment

da da. nekada bio i H&M, pa smo ga dobili

ja nisam ni znala shta je to dok nije doshlo :lolol:

 

gledajte samo kako ce se taj Lidl elegantno uklopiti u srpsku trgovacku druzinu ™ nece biti ni za procenat jeftiniji od drugih  :fantom:

to je sasvim sigurno <_<

Link to comment

Ja sam najbolje stvari (par suknji, pantalone, gomilu košulja..) H&M kupila u pravom seknhendu, iz nekih prethodnih sezona,

a u novom sam našla jednu suknju i par košuljica.

Iz sezone u sezonu su sve jadniji.

Link to comment

Ja sam najbolje stvari (par suknji, pantalone, gomilu košulja..) H&M kupila u pravom seknhendu, iz nekih prethodnih sezona,

a u novom sam našla jednu suknju i par košuljica.

Iz sezone u sezonu su sve jadniji.

dobro to je regularno. danas svi pokushavaju da sashiju neshto od ostataka necheg drugog :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...