Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ja sam za starlete. One ne kukaju da država treba da im pomogne. Žene sve same zaradile i ostvarile. Pravi primjeri protestantske etike. Plua rade i noću, maltene ne spavaju. Slijede primjer premijera.

Naravno Blic samim ovim tekstom i promocijom/pominjanjem ovih drugih skače u stomak sopstvenoj agendi "promocije željenih vrijednosti", čim za tu promociju moraju da iskoriste starlete u jukstapoziciji sa "željenim vrijednostima". Znaju i oni da bi običan tekst tipa "ovo su prave heroine" bez pominjanja starleta imao 10x manje klikova. A sve se svodi na klikove, i dok je toga i Blic i ostali licemjeri će na jedan tekst o teškom treningu Tijane Bogdanović kačiti pet "tekstova" o tome kako je Stanija slikala dupe. Da ne idem dalje o tome koga i među sportistiknjama Bljuc najviše forsira.

Pa kad onda krenu da kenjaju o "vrijednostima", želim im da propadnu i da im svi serveri pocrkaju.

Edited by James Marshall
Link to comment

Al pazi tek zamisao ovog morona. Kao, sedis kuci, slusas narodnjake i bane ti poreska; slui ste sinana, na TVu vam idu parovi a deca vam u drugoj sobi drkaju na zvezde granda. Vasa poreska obaveza na sund i kic ovog meseca iznosi 7462,00 rsd... Ko nema da plati moze da pere klonje u mikser hausu, radi na obnovi muzeja savremene umetnosti il da nasilno uteruje ljude na festival autorskog filma.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Zabraniš Zvezde Granda na lokalu, NBA prenose na globalu, i bog da te vidi.  

 

Još da nije Google Glass puko, pa da nam 24/7 u oči i uši šibaju gazdine KZŠ sa klasičnom muzikom u pauzama. Deca igraju basket, skaču u dalj, i istovremeno se obrazuju.

Link to comment

Al u fabrikama kulture. Mozda nije lose i ovim ljubiteljima sunda oduzimati deci, pa ih drzati u nekim fensi logorima dok ne postanu hipsteri. Mozda je to ipak malo radikalno; al polako, ima vremena...

Link to comment

Je li taj živ uopšte?

Sve konvertit do konvertita, šta sad mi pošteni četnici bradonje da radimo, u koga da se uzdamo, u koga da gledamo  :cry:  :s_c:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...