Jump to content

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Danas uredno reklamira malakurskog u najavi programa

Oni i uglavnom svi ostali puštaju ono što im televizije pošalju...
Link to comment

pa nije to tajna, bolesnichka srbija i posebne potrebe ne mogu da dobiju nikad nishta na tim drzavnim konkursima. ni da pokriju telefonski rachun. to je stara stvar.

Link to comment

Cisto da se pokenjem dinku gruhonjicu, pijanom obradovicu i ostaloj ekipi koja im je odbila projekat na konkursu ministarstva. Jbg mora da se znaju njihovi prioriteti, tamo ne mogu da se utale

Čekaj, i oni su tulili da im je ministarstvo ukinulo nešto... A oni bili u komisiji?
Link to comment

Čekaj, i oni su tulili da im je ministarstvo ukinulo nešto... A oni bili u komisiji?

Vukasin nije, ali je aplicirao sa nunsom koji je imao clana, a dinko bio u komisiji
Link to comment

saša mirković(bivši najbolji drug od premijera, kad je ovaj bio samo ppv)

Mnoge lobističke grupe pokušavaju da unište list Sport samo zato što sam ja rekao 'NE sadašnjoj vladajućoj garnituri na čelu sa Vučićem", ocenio je Mirković i dodao da su Sportu ukinute sve reklame skoro već godinu dana.

Smatra da je deo zaposlenih izmanipulisan "od strane tih lobista i kumova koji su počeli da ih plaćaju".

 

:o
Link to comment

 

Ubica je žrtvu posle nekoliko hitaca overio pucnjem u slepoočnicu

 

Blic briljira, ovo su još posebno izdvojili u članku, valjda da neko slučajno ne bi propustio.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Bilo im je kul i ono sa Zoranom Zivkovicem nekidan. Kazu da ljetuje na elitnom hercegnovskom ostrvu Rose i jede u najskupljem restoranu na Jadranu, Adriatic, te do ostrva dolazi ekskluzivnom jahtom Pajo.

Obradovalo me sto i ja ispunjavam kriterijume za elitu, Pajo je brod koji do Rosa, koje naravno nisu ostrvo, vozi za dva eura, a pomenuti restoran ima sendvice od dva i po eura, javljaju mi se i lignje za 10, obnovicu gradivo u naredna dva tri dana.

Link to comment

Bilo im je kul i ono sa Zoranom Zivkovicem nekidan. Kazu da ljetuje na elitnom hercegnovskom ostrvu Rose i jede u najskupljem restoranu na Jadranu, Adriatic, te do ostrva dolazi ekskluzivnom jahtom Pajo.

Obradovalo me sto i ja ispunjavam kriterijume za elitu, Pajo je brod koji do Rosa, koje naravno nisu ostrvo, vozi za dva eura, a pomenuti restoran ima sendvice od dva i po eura, javljaju mi se i lignje za 10, obnovicu gradivo u naredna dva tri dana.

Čekaj, stvarno su napisali da ie Pajom na Rose? Jebem ti, pa svako ko se očešao o HN (50-80% Srbije, otprilike), zna da Pajo vozi bar 20+ godina, svaki dan do Rosa, koje naravno nisu ostrvo...

 

Koga bre oni lažu i zašto?

Link to comment

Čekaj, stvarno su napisali da ie Pajom na Rose? Jebem ti, pa svako ko se očešao o HN (50-80% Srbije, otprilike), zna da Pajo vozi bar 20+ godina, svaki dan do Rosa, koje naravno nisu ostrvo...

 

Koga bre oni lažu i zašto?

Da li su nesto slagali?

Link to comment

Što se neko zapita pre neki dan: Jel Alo reket koji ringier plaća ekipi da može da izlazi nin i blic?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Čekaj, stvarno su napisali da ie Pajom na Rose? Jebem ti, pa svako ko se očešao o HN (50-80% Srbije, otprilike), zna da Pajo vozi bar 20+ godina, svaki dan do Rosa, koje naravno nisu ostrvo...

 

Koga bre oni lažu i zašto?

 

Pa onaj procenat koji se nije očešao za HN, a on je daleko veći od 20-50% na koliko si ga ti procenio. Je l ti stvarno misliš da je svaki drugi stanovnik Srbije bio bilo gde na moru, na stranu HN?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...