Jump to content

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

ja koliko sam cuo, imaju odlicnu tehniku. dakle pre ce biti da ne zna/ boli ga kurac...

štap und kanap

bar ono što ja znam

Link to comment

Tehnika koju imaju je sasvim dovoljno dobra da nemaju takve kikseve. Nije neki svemir ali dasvim dobra.

To štap und kanap je mnogo više do ljudi i stava "ma koga boli k...." Važno da smo mi tamo i da ne iizlazimo iz anusa...

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Najcitaniji™ ukljucio full geopolitika ispred prodavnice mod: HAOS HARA AMERIKOM (pa prva recenica da je ubijeno 12 policajaca), HRVATSKA PUCA PO SAVOVIMA, RUSKIBL STRAH OD SRPSKE PATKICE

 

Ovaj narod je dobro i ovoliko normalan

Link to comment

jel bi oni, iz jednih beogradskih redakcija, mogli malo da budu pristojniji za pochetak

Mogli bih...

Al to tek kad ih prestanu potezati kao oruzje pravde i ucene (tipa stavicu vas u kurir, prijavicu vas informeru, pokucace vam alo na vrata)

Ovako tabloidi shvataju sebe kao "vase pravo da citate sve misionare"

Link to comment

ne verujem da ih to opravdava.

 

kao shto ne verujem da je nemoguce napisati pristojan chlanak o chinjenicama, ukoliko ih ima.

 

 

ali da. u pravu si, jednom sam lichno uchestvovala u akciji koja je imala neke veze sa statusom nekih bolesnih ljudi u srbiji, pa izashla sa sve slikom ispod neistinitog naslova i teksta koji je, avaj, obilovao shto direktnim 

lazima shto besmislenim preterivanjima. ochigledne budalashtine da zanemarimo za ovu priliku. pa su onda onih hteli da tuze, jer su oni uchinili sve da pomognu, a mi smo im na kraju smetali -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Nedjelja, na odmoru srpska redakcija pa popunjavaju vijesti iz redakcije "Euroblica" :D

nene, i radnim danom, stalno, svaka treca vest je izbosne, poznam po naslovima, shto mi imena ne znache nishta.

Link to comment

kad bi samo mogli raspali mediji da ne objave naslov tipa rezultati obdukcije od kojih će vam pozliti

 

ne, ne želim da pročitam jebeni rezultat obdukcije, ne što se bojim da će mi pozliti već što sam dovoljno zgrožena i besna, pre svega, što je zver ubila dete.

 

krvožedni nazovi novinari, niste vi ništa bolji, poserem vam se na tiraž!

Link to comment

kad bi samo mogli raspali mediji da ne objave naslov tipa rezultati obdukcije od kojih će vam pozliti

 

 

Ja se otrovao naslovom u agencijskoj trpezariji (stizu svakodnevno Danas, Blic i Alo). Bukvalno sam pozurio da okrenem novinu prema stolu.

 

Meni nisu jasni ljudi koji su spremni da plate kada vide taj naslov i zbog tog naslova citaju "vise detalja na stranama 4,5,6 i 7".  Ajde "monstrum" na stranu ali ovi koji zele to da citaju, sa sve obdukcijom su svakako monstrumi u najavi. Pa jebem te neempaticna, kako bre mozes TO da citas, sta sa tim informacijama kasnije radis po glavi, sta ti je sa tim govnjivim mozgom?

 

Kapiram ja morbidnu radoznalost ali ovo je jebena industrija.

 

Na stranu ljudsko postovanje prema roditeljskoj uspomeni na to dete i postovanje zrtve kao takve. Moze li neko bre da tuzi ova govna od novina? Cini mi se da bih mogao da :monstrum !: zadavim nekog golim rukama koliko sam besan

Link to comment

Eros i Tanatos ogoljeni do kraja, samo to je ostalo. Ona epizoda Saut Parka kad jedino mogu da se nalože samo kad gledaju CSI sadržaje je prava slika. Malo gledaš Stanijine sise, naloziš se, pa onda umjesto da jebeš nešto taj frust izbacuješ tako što pišeš bijesne komentare tipa "dajte meni tog manijaka da mu ja presudim, šta bih mu ja radio, vratite smrtnu kaznu, objesite ga na trgu". A najgori među tim frustriranim počine neki od ovih zločina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...