Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

^ gđa buba

pa njegovoj trenutnoj životnoj preokupaciji pomoglo bi malo skila u toj oblasti, ukoliko ga ambicija nije napustila da nam bude premijer. ma kolika novinari stoka bili postoji hiljadu i jedan način da im se to saopšti. ovo njegovo je bilo malo frustrirajuće, čime je pokazao slabost da ga ovi još više gaze.

 

pošto su stoka, jelte

 

Gaziće ga svakako. Da li će ikad biti u prilici da bude premijer nemam pojma, ali u trenutnoj situaciji tako zarozan i asocijalan odlično paše. :P

 

Edit: +1000 za ovo što kaže Buba, koliko već godina se čeka da neko makar odbrusi tom polusvetu.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Gaziće ga svakako. Da li će ikad biti u prilici da bude premijer nemam pojma, ali u trenutnoj situaciji tako zarozan i asocijalan odlično paše. :P

definitivno mu pomaze, to josh nismo imalo :lolol:

 

 

edip. ne mogu bit kraljica, nemam plave krvi i govorim srpski -_- ^_^. mada mi se svinjarsko poreklo ne moze oduzeti, ako je to kvalifikacija :p

Edited by gospa buba
Link to comment

mene malo stra tih socijalno neprilagođenih

za ovih 1/4 veka demokratije, skoro 2/3 tog vremena smo proveli sa sociopatama na vlasti

 

verovatno je do mene

<_<

Link to comment

mene malo stra tih socijalno neprilagođenih

za ovih 1/4 veka demokratije, skoro 2/3 tog vremena smo proveli sa sociopatama na vlasti

 

verovatno je do mene

<_<

ne greshish tu. al shta da se radi ^_^

Link to comment

Posle 48 godina menjaju sajt :D
 

 
 

Novi portal Danasa 23. juna

Danas·Friday, 10 June 2016


Novi i potpuno redizajnirani portal lista Danas (www.danas.rs) zvanično će biti dostupan čitaocima našeg lista od 23. juna ove godine, a mesec dana kasnije biće lansirana i dugo očekivana android aplikacija. U iščekivanju aplikacije, dizajn i sadržaj novog sajta će svakako biti prilagodljivi i mobilnim uređajima.

Novim, modernim, preglednijim, bržim i interaktivnijim portalom nastojaćemo da našim čitaocima pružimo u kratkom roku, osim tekstova iz produkcije Danasa, i najvažnije vesti iz zemlje i sveta, analize i izveštaje.
Osim dosadašnjih redovnih opcija, na novom portalu uvodimo i nove sekcije kao što su Život, Ljudi, Tehnologije i Čitaoci, u okviru koje ćemo svim posetiocima sajta pružiti priliku da se iskuse u takozvanom građanskom novinarstvu i pošalju nam svoje vesti, tekstove, pisma i fotografije koje ukazuju na probleme u lokalnoj sredini, društvu i na određene fenomene.

Specijalno za posetioce novog portala Danasa pripremamo i nove redovne rubrike kao što su Recept nedelje, Nedeljni vodič kroz svirke i koncerte i Sedam dana u bioskopima. U saradnji sa inicijativom Otvoreni parlament objavljivaćemo i mesečne izveštaje o aktivnostima poslanika u novom sazivu Skupštine Srbije.

13391493_520891051429599_471752338618603
Izgled naslovne strane novog sajta Danasa


Na naslovnoj strani portala Danasa inicijativa Istinomer.rs pripremaće svakodnevno ocene o ispunjenosti, doslednosti i istinitosti izjava državnih funkcionera i političara, a posetioci sajta imaće opciju i da u okviru svakog teksta od Istinomer tima zatraže ocenu izjave aktera iz teksta koji su pročitali, jednostavno pomoću jednog klika na specijalno Istinomer „dugme“ na sajtu. Sa ekipom Istinomera jednom mesečno objavljivaćemo i zajedničku analizu ili istraživačku priču na određenu temu.

Kolumne za novi portal Danasa jednom nedeljno će pisati Snezana Congradin i Ivan Radak.
U planu su vremenom i druge novine u sadržaju i iznenađenja za posetioce našeg novog sajta, ali da ne otkrivamo sve na početku.
Svim vernim čitaocima koji, kako nam javljaju, sa nestrpljenjem očekuju novi sajt i aplikaciju, želimo da se još jednom zahvalimio na strpljenju.
I nastavite da nas pratite i na društvenim mrežama – Fejsbuk, Tviter i Instagram.

 

Link to comment

kao izrazito glup za dizajn, rekao bih da su se oslonili na The Guardian pri izboru vizuelnog rešenja. 

 

Svidža mi se. 

Link to comment

Posle 48 godina menjaju sajt :D

 

 

 

 

 

Kod prethodne promene bilo je dosta nezadovoljnih, iskomplikovali su navigaciju na račun "šljaštine". Živi bili pa videli, sada je pretraga sajta uglavnom plač matere božje. 

Link to comment

nije kao navigacija gde sve linkove ka kolumnama potrpas u fles fajl.

epski dilentatizam ili pak vrlo zastarelo resenje.

 

mislim, pre 48 godina je full flash sajt bio jedan standard :fantom:

Link to comment

Zavisi koliki je budžet za sajt, koliko para - toliko muzike ...

 

I zar nije jeftinije napraviti responzivan dizajn sajta, a ne dodatnu aplikaciju za Android. Šta ćemo sa drugim platformama za mobilne i tablete? Šta ćemo sa ekranima smart televizora?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...