Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

budalaština, sad ćemo da se zgražavamo jer je neko nazvao stvari pravim imenom.

jeste, i uvredio ljude koji poshteno rade svoj posao mazuci sebe i druge na dnu septichke jame. danas je imenovanje pojava uvredljivo samo po sebi :unsure:
Link to comment

jeste, i uvredio ljude koji poshteno rade svoj posao mazuci sebe i druge na dnu septichke jame. danas je imenovanje pojava uvredljivo samo po sebi :unsure:

 

Nije trebao tako. Trebalo je da ih tretira sa malo više simpatija i ljudskosti, a oni bi ga zauzvrat mazali govnima nežnim, milujućim pokretima ruku.

Link to comment

Nije trebao tako. Trebalo je da ih tretira sa malo više simpatija i ljudskosti, a oni bi ga zauzvrat mazali govnima nežnim, milujućim pokretima ruku.

 

Pa nije on izdominirao nikoga ovde, već je dozvolio da ga izbace iz takta i sam se izblamirao.

Link to comment

Pa nije on izdominirao nikoga ovde, već je dozvolio da ga izbace iz takta i sam se izblamirao.

raduletu fali dobrano socijalnog iq-a

Link to comment

raduletu fali dobrano socijalnog iq-a

 

raduletu fali dobrano socijalnog iq-a

koj ce mu, realno? :unsure:

 

ovde pristojan chovek sa vishkom socijalnog iqua jedino shto je uspevao da uradi u zivotu, ako ga ambicija ne bi na vreme napustila, jeste bilo da se na kraju uhvati u kolo i upropasti...

Link to comment

^ gđa buba

pa njegovoj trenutnoj životnoj preokupaciji pomoglo bi malo skila u toj oblasti, ukoliko ga ambicija nije napustila da nam bude premijer. ma kolika novinari stoka bili postoji hiljadu i jedan način da im se to saopšti. ovo njegovo je bilo malo frustrirajuće, čime je pokazao slabost da ga ovi još više gaze.

 

pošto su stoka, jelte

Link to comment

^ gđa buba

pa njegovoj trenutnoj životnoj preokupaciji pomoglo bi malo skila u toj oblasti, ukoliko ga ambicija nije napustila da nam bude premijer. ma kolika novinari stoka bili postoji hiljadu i jedan način da im se to saopšti. ovo njegovo je bilo malo frustrirajuće, čime je pokazao slabost da ga ovi još više gaze.

 

pošto su stoka, jelte

biram da se ne slozim.

 

ovde padaju i pristojni i nepristojni, i sve ih prekriva zaborav, osim sheshelja, koji je arhi... to neshto. vishe ce glasova da navuche ako je imalo bahat (ne bahat, recimo oshtar i 'neprimereno' oshtar, ako uopshte postoji primerena oshtrost u danashnje vreme, jer svi odmah vrishte kao da ih kolju. pa ovde fashisti iz mesta padaju u kofe suza samo ako im se spolja nagovesti da ih neko smatra fashistima, ipak je (i) to esnafska stvar ^_^), nego ako se femka i kao to, lepo vaspitan iz dobre kuce. ono, nije da mu neshto zelim da navuche ikakve glasove, mene nece pridobiti ni jednom tehnologijom (iz ove perspektive) ali ima koga mozda moze. a svoje odbiti svakako nece. i sada je njegov trenutak. 

 

dok ljulja chamac, mene ok.

 

i sekira domacina, dakako -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Jbt, Gospo Divna, pa ti si opasna.

vish ti to, a? ^_^

 

shalu nastranu, to je efekat koji me najvishe nervirao kod slobodana i slobodanovih, dok su samostalno vladali, svako ko je udario nanjih nebiranim rechima, odma ekstra femkanje birachkog tijela, pa nije lepo, pa nije vaspitano, pa zashto tako, ijao shto su prosti u opoziciji. pa nije problem da kazu, ali mora kulturnije. a okolo svinjac do vrata, sa sve svinjama. i svi se uvrede iz mesta. za to vreme njihovi - kamioni, avioni, ribe, kinta, u svakom smislu. a ovi sad su nasledili sve shto je valjalo, pa i to, logichno. i chim lopovu kazesh da je lopov, on se onesvesti i udari mu na krsta, ko da je bozemprosti hashki pritvorenik <_<

 

pa eto i radulovic mi protrchava kroz taj prozor mogucnosti. mozda ce da me vole njegovi, jedno 14 minuta, shta mislish ^_^

 

 

 

edip. botujem od petnaeste -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...