Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

jbt kod matorih sam u gostima i pokusavam nesto da radim na laptopu u susednoj sobi dok matori gleda cirilicu.

pa to je neizdrzivo, ni slusalice ne pomazu.

pozalim mu se a on ce 'ma hocu da vidim sta lupaju'.

Link to comment

kako ih ne tuzi ovaj marjanovic nije mi jasno, pa ovo nije normalno vise

Zašto bi, dobio je svojih 5 minuta slave.

Link to comment

Stvarno su presli sve mere. Mazohista, morao sam da pogledam par minuta i iznervirao se samo tako. Koliki olos mora da bude neko ko hoće 5 minuta slave na ovaj način? DJV i njegovu priču je suvišno i komentarisati...

Edit: mislim na ovu nesrećnicu iz Beča, ne na supruga

Edited by mraki
Link to comment

Zar ta iz Beča nije uletela u neki reality show, čini mi se da je neko tako nešto rekao?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Marić se kandiduje za ministra pravde?

Nemam drugu ideju za ovo njesra.

DJV standardno kandiduje za ministra policije, a ova paćenica za direktno u finale Parova.

Link to comment

Ovo su joj valjda kvalifikacije za rialiti. Jebote, šta napriča ova žena?

Ovi su valjda malo oprezniji sa zaključcima, iako nabacuju da je muž kriv, ali ona tvrdi, ona je sigurna, oni su svi bili pristutni dok su je ubijali, žrtvovali.

Edited by mraki
Link to comment

e sto je mnogo, mnogo je i od marica i od vucicevica i od ove miss marple i ovih ostalih koji ni ne znam u kakvom su svojstvu.

Link to comment

Za 23 dana razmenila sa Z.Marjanovićem oko 4k poruka, uz nadzor i sugestije policije.

I o tome se javno govori na tv.

Vrsti se Krcune, oprastam ti Zvezdu!!!

Link to comment

Kakvo lešinarenje, Marić optužuje nekog da koristi ovu tragediju da bude prisutan u medijima. I DJV koji je od ovog uzimao izjave svaki dan.

Link to comment

E da, "sektolog", da li je moguće da tako nešto stvarno postoji? Miss Marple™ je u prethodnom gostovanju rekla da je policija htela da čeka da dođe "sektolog" pre nego što je pošalju kod Marjanovića, kao valjda da bi on slušao iz nekog crnog kombija šta pričaju i analizirao da li je lik stvarno sektaš ili samo mantijaš. Ali eto, nisu im se poklopili termini pa ih je odjebala. Njena pravda ne može da čeka!

Link to comment

DJV priznaje očajan da postoji tajna u srbiji, koju on sa svima svojima ne može da razotkrije.

 

Makar zbog ovog detalja mi je simpatično sve ovo.

 

Ovde se samo još nije niko skinuo go.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...