Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

U čemu je poenta dolaska u TV studio pod imenom i prezimenom da te snimaju sa mozaikom preko lica? Što se ne javiš telefonom, daš pisanu izjavu...?

Link to comment

bio batakovic na studiju b kod onog shto se raspamecuje od odushevljenja... gajsheka, da poginem da se setim.

 

jache lupetanje  :ph34r:

 

 

 

edip. jel on shkolovan istorichar? poshtu uglavnom navodi izvore nivoa reko mi jedan choek :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Radije bih prosio ili radio neke poslove od kojih puca kičma da bih preživio i nahranio djecu nego gledao ovaj klip. Sve je bolje i časnije od ovog. 

 

+1

Link to comment

bio batakovic na studiju b kod onog shto se raspamecuje od odushevljenja... gajsheka, da poginem da se setim.

 

jache lupetanje  :ph34r:

 

 

 

edip. jel on shkolovan istorichar? poshtu uglavnom navodi izvore nivoa reko mi jedan choek :unsure:

 

Jeste, bio je profesor na FF BU. Sada je valjda direktor Balkanološkog instituta SANU.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Jeste, bio je profesor na FF BU. Sada je valjda direktor Balkanološkog instituta SANU.

fantastichno. chovek je upravo objasnio kako nam ne treba istorija zasnovana na chinjenicama, nego da moramo da se dogovorimo koja nam je istorija odgovarajuca tako da pogoduje nashem razvoju i buducnosti, tj srba :blink:

 

jugoslavija ga mnogo bolli, valjda shto se tu besplatno shkolovao i to sve ostalo shto se ljudima tamo dogadjalo -_-

 

 

prodavac ideologije za sirotinju, zaboravila sam koliko me nervira :lolol:

Link to comment

jugoslavija ga mnogo bolli, valjda shto se tu besplatno shkolovao i to sve ostalo shto se ljudima tamo dogadjalo -_-

 

doktorirao je na Sorboni

 

 

 

Jeste, bio je profesor na FF BU. Sada je valjda direktor Balkanološkog instituta SANU.

 

 

 

Ja mislim da je bio samo docent. Sada je naucni savetnik i da, direktor balkanoloskog

Edited by hazard
Link to comment

jugoslavija ga mnogo bolli, valjda shto se tu besplatno shkolovao i to sve ostalo shto se ljudima tamo dogadjalo -_-

 

Znaci studenti su 96. i 97. trebali da cute i smrde, jer su imali obezbedjeno besplatno skolovanje? A oni protestovali protiv Slobe, sram ih bilo

 

U odbranu SFRJ moze svasta da se kaze, ali to ,,ali ta vas je zemlja iskolovala" je jedan od glupljih argumenata, sori (ne cujem ga prvi put)

Link to comment

ne govorim to.

 

 

edip. postoje ljudi kojima je osnovni identitet jugoslovenski. i to nije ni chudno ni nenormalno. njega to, jasno, rastuzuje...

Edited by gospa buba
Link to comment

edip. postoje ljudi kojima je osnovni identitet jugoslovenski. i to nije ni chudno ni nenormalno. njega to, jasno, rastuzuje...

 

nije ni cudno ni nenormalno naravno, ali opet covek ima pravo da ga to rastuzuje (ili raduje; ili bude ravnodusan) - i mene rastuzuje svasta sto nije ni cudno ni nenormalno pa sta sad...

 

nisam gledao emisiju, kazem uopsteno, identitske stvari su legitimna ideoloska rasprava, sve dok neko ne propagira zabranu ovog ili nasilno forsiranje onog identiteta

Edited by hazard
Link to comment

fantastichno. chovek je upravo objasnio kako nam ne treba istorija zasnovana na chinjenicama, nego da moramo da se dogovorimo koja nam je istorija odgovarajuca tako da pogoduje nashem razvoju i buducnosti, tj srba :blink:

 

jugoslavija ga mnogo bolli, valjda shto se tu besplatno shkolovao i to sve ostalo shto se ljudima tamo dogadjalo -_-

 

 

prodavac ideologije za sirotinju, zaboravila sam koliko me nervira :lolol:

Naravno da mu ne trebaju činjenice kad mu ne odgovaraju ????
Link to comment

novi važni detalji u iztrazi!
puzzle kockice se naslanjaju kao domine jedna na drugu, Inspektor Toša sumljivo podmetnut, kome to odgovara i što baš sad...
 

MRAČNA PROŠLOST POLICAJCA Inspektor robijao jer je tukao Goranca u stanici

Todor Došen radio na rasvetljavanju ubistva pevačice Jelene Krsmanović u Borči

Inspektor Todor Došen, protiv koga je podneta krivična prijava jer je uzeo novac i telefon od narko-dilera, i ranije je pravio prekršaje zbog kojih je bio osuđen na zatvorsku kaznu.

Došen, koji je u policiji i među kriminalcima poznat kao Toša, kako "Blic" saznaje, u zatvoru u Padinskoj Skeli je 2007. godine proveo šest meseci.

Link to comment

Radije bih prosio ili radio neke poslove od kojih puca kičma da bih preživio i nahranio djecu nego bio na mjestu ovog voditelja. Sve je bolje i časnije od ovog.

Mladena Mijatovića? Pa taj je trsaooo odavno , a u procesu se namlatio par stanova, kioska, proćerdao, pa sve u krug...

Prosto skrenuo negde levo umesto desno i to je to...

Link to comment

Ovo na Pinku je ipak vrh, pogledao sam koji minut da vidim kolike dubine će da dosegnu.

 

Ja odgledao pola sata, spektakl.

 

 

- Idi na youtube, preslušaj Život prepodobne mati Paraskeve

- OK mili

- I Život svetog Đorđa

- Sutra ceo dan, i još ćeš mi reći šta da slušam

 

- U crkvi se oseti strah, to je strah od greha

- Meni od onih zidova i visine neke tako znaš

- Crkva, to je sveta tvorevina u čast svetaca naših

 

- Usmeri ljubav Ocu Nebeskom pred spavanje, to je poziv u pomoć... i to stalno radi, osetićeš se kao dete koje se vraća ocu... i ne brini.

 

 

Očigledan sektaš, one najgore SPC sorte. Ima takvih dosta ovih dana, sve neke bradonje u crnom.

Link to comment

Dodjem kući i moji gledaju neku specijalnu emisiju na Pinku, sam kraj. Zvučalo mi previše čak i za Pink, pa sam morao da vratim i sam se uverim :isuse:

Vraćao D3 nasumice, pošto u programu stoji nešto drugo, kad ide kajron: Ekskluzivno na Pinku, uzivo u studiju Rada iz Beča, žena sa kojom se dopisivao muž ubijene pevačice...

Ona je čula iz medija za ubistvo. Voditelj pita šta je prvo pomislila kad je čula za brutalno ubistvo. Pomislila odmah da je muž ubica, pa mu poslala poruku na Fekjsbuku u fazonu: sram te bilo kako si mogao. Posle pročitala da se ubica ubio, pa se izvinjavala, ali zapravo je samo glumila da mu izvuće nešto... Sve to propraćeo lascivnim porukama sa Vibera na ekranu. Ona misli da je on sektaš na osnovu poruka, guglala je o tome i to je motiv...

Valjda ćemo dočekati dan kad će im neko oduzeti nacionalnu frekvenciju, ovo je nadrealno.

 

edit: evo cele emisije, ko ima živaca...

 

 

Najjače je ovo sa prikrivanjem lica, a sve drugo znamo o njoj, mogla je i adresu stanovanja da saopšti. U jednom trenutku smenjuje se kadar i druga kamera iz profila jasno pokazuje njeno lice, bez ikakvog prikrivanja. Pa onda kadar drugom kamerom gde je njeno lice ponovo prikriveno ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...