Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ma novi trener Mančester Junajteda iz mlađih dana, neki Portugalac, ne znam kako se zove.

 

Neka me neko ispravi ako gresim, mislim da se zove Trifunjo.

Link to comment

Kako ne pratiš, pa ubijena mu je žena pevaljka, mediji ga proglasioi za ubicu, a nesposobna poligraficija nije uspela da dokaže da je kriv.

Link to comment

Misliš da je i on umešan u ubistvo? Zanimljiva ideja, moraće Blic i Informer to malo da pročešljaju ovih dana. 

 

Možda mu je ono  sa slušalicama na slici neka moderna verzija poligrafa...

Link to comment

To su sluške za uspostavljanje kontakta sa mrtvima,

na prvoj slici je pita pevačice ubijena da li si tu? Reci mi ko te je ubio.

Na drugoj oduševljenje jel mu se javila da je tu.

Na trećoj reakcija na njeno sergej pičko.

Link to comment

Dodjem kući i moji gledaju neku specijalnu emisiju na Pinku, sam kraj. Zvučalo mi previše čak i za Pink, pa sam morao da vratim i sam se uverim  :isuse:
Vraćao D3 nasumice, pošto u programu stoji nešto drugo, kad ide kajron: Ekskluzivno na Pinku, uzivo u studiju Rada iz Beča, žena sa kojom se dopisivao muž ubijene pevačice...
Ona je čula iz medija za ubistvo. Voditelj pita šta je prvo pomislila kad je čula za brutalno ubistvo. Pomislila odmah da je muž ubica, pa mu poslala poruku na Fekjsbuku u fazonu: sram te bilo kako si mogao. Posle pročitala da se ubica ubio, pa se izvinjavala, ali zapravo je samo glumila da mu izvuće nešto... Sve to propraćeo lascivnim porukama sa Vibera na ekranu. Ona misli da je on sektaš na osnovu poruka, guglala je o tome i to je motiv...
Valjda ćemo dočekati dan kad će im neko oduzeti nacionalnu frekvenciju, ovo je nadrealno.
 
edit: evo cele emisije, ko ima živaca...

 

Edited by mraki
Link to comment

Radije bih prosio ili radio neke poslove od kojih puca kičma da bih preživio i nahranio djecu nego bio na mjestu ovog voditelja. Sve je bolje i časnije od ovog. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...