Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pa taj umjesto da je napičkar'o Informer prvi dan kad su mu zakucali na vrata, on zaigrao kolce s njima. Šta li je očekivao kao krajnji ishod da mi bi znati

Link to comment

Pa taj umjesto da je napičkar'o Informer prvi dan kad su mu zakucali na vrata, on zaigrao kolce s njima. Šta li je očekivao kao krajnji ishod da mi bi znati

Da će mu to pomoći da se pronađe ubica?

 

Ili nije ništa očekivao i nije tad razmišljao o tome...

 

Bez veze je prebacivati krivucu za ovo medijsko sranje na porodicu...

Link to comment

Da se narod nije pobunio zbog nocnih gradjevinskih radova..da su rezultati izbora bili povoljniji po vlast, ucveljeni Zoran bi mogao mirne duse da firca becke negovateljice..Ovako, mora da istrpi za dobrobit naroda.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

ih kao da se prepiska ne moze fejkirati. pise zoki marjanovic, kao sto je moglo pisati npr i AV :fantom: uostalom bese i neki uradak sa kolindom, pa ne bese kolinda.

Link to comment

opet krenula priča da će se general aktivirati

 

to sam i ja cuo. a i ovo kako prebacuju segmente sa b92 na prvu deluje kao da planiraju zavaljivanje nekome.

opet, koliko premijer ludi od n1, zvuci neverovatno da ce dobiti jos jednu tv pa jos sa nacionalnom frekvencijom.

Link to comment

Da će mu to pomoći da se pronađe ubica?

 

Ili nije ništa očekivao i nije tad razmišljao o tome...

 

Bez veze je prebacivati krivucu za ovo medijsko sranje na porodicu...

Da je bilo ko drugi u pitanju, složio bih se s tobom, ali pratio sam ovaj slučaj i moram priznati da nisam nikad vidio ožalošćenu porodicu ovoliko radu da se stavi na raspolaganje medijskim lešinarima. Pa oni su 16 dana nakon smrti išli kod Mašana Lekića u Dosije i odmah nakon toga kod Marića. Dali su im municiju. Bilo je porodica još gore pogođenih tragedijama pa niko nije pravio ovoliku estradu. Našli lešinari pogodno tle. Edited by James Marshall
Link to comment

ih kao da se prepiska ne moze fejkirati. pise zoki marjanovic, kao sto je moglo pisati npr i AV :fantom: uostalom bese i neki uradak sa kolindom, pa ne bese kolinda.

 

Ili kao da Zoki nije mogao prepisku da proda Informeru za masne pare.  :fantom:

Link to comment

Ali zamisli skandal, neko se go pući  :o Hoće li neko misliti na decu?!?????!! 

 

Super je i poplava naslova u kojima se XY skinula gola!!!!!, a u tekstu slike dotične na plaži u bikiniju. 

Link to comment

Alo je dan ranije na naslovnici objavio da policija češlja telefone te porodice, a i već je konstatovano da Informer često ima policijske izvore.

Link to comment

1) informer je udbaška novina, baš njima teško da dođu do sadržaja komunikacija građana ...

 

2) nevezano za pisanje medija, jeste da su ovaj tip i njegova matora, recimo, malo - čudni ...

Link to comment

mora se mahati necim pred ljudima, juce blic cedi slucaj gorana jevtica, kazu kako glumi a ne moze na sud.

ocekujem da u nastavku oforme ringier sudsko vece a mozda mogu i da sprovedu svoju presudu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...