Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Sve je to OK, ali već sam taj čin deluje potcenjivački. Sam je rekao da je decenijama radio kao diplomata na ovim prostorima, kaže da je i sada na relaciji Cavtat-Beograd (tamo ima kuću) i mogao je barem iz poštovanja to da uradi. Kako može sadašnji ambasador Skat/Skot da spika srpski bolje i od prestolonaslednika Saleta, o kineskom ambasadoru da i ne pričamo ...

 

Sličnu bahatost nalazimo samo još kod ruskih diplomata ...

Edited by stoka
Link to comment

 

Kompanija Pink International u vlasništvu Željka Mitrovića dva puta je dobila pomoć državne Agencije za osiguranje i finansiranje izvoza u iznosu od 3,9 miliona evra, iako je u isto vreme bila na listi najvećih dužnika, navodi se u istraživanju Centra za istraživačko novinarstvo, koji prenosi dnevni list "Danas".

Agencija, koja je osnovana da pomogne kompanijama izvoznicima, sklopila je ugovor sa Pinkom u avgustu 2014. kada je toj kompaniji izdata garancija do iznosa od 2,5 miliona evra, a potom u decembru iste godine kada od države dobija 1,4 miliona evra, prenosi “Danas”.

CINS u istraživanju navodi da su poslednjih devet godina, uslovi pod kojima Agencija odobrava pomoć i imena klijenata, skriveni od očiju javnosti.

Kada je 2005. godine država osnovala Agenciju za osiguranje i finansiranje izvoza cilj je bio da se pomogne izvoznicima i tako osnaži srpska ekonomija, podseća “Danas”. Tadašnji ministar finansija, Mlađan Dinkić, rekao je da se krediti neće davati bilo kome već samo potvrđenim izvoznicima.

Link to comment

Mora tako. Tako rade sve zemlje u okruzenju. Ako ne damo mi, dace Slovaci pa ce Farma da se emituje na ceskom™.

Zelis li stvarno da se stane sa izvoznim podsticajima ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

To što, prema ovom liku, Danas ima tiraž od 4 hiljade primeraka, a pink gleda 4 milione govori samo o sunovratu srpskog društva, na stranu to što meša babe i žabe ...

Link to comment

Nedovoljno mali tiraž očigledno da izbjegnu da pročitaju ovu mizeriju od pisma ŽM bar 20x dnevno na Pinku. Nije mi jasno kad si medijski jači od nekog 1000 puta, šta ga onda koji kurac cipelariš. To je kao ja kad bi se kurčio nakon što zgazim bubašvabu, da joj se unosim u facu još. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...