Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Bravo za Qrir, stvarno su na pobedničkoj strani, onako im je do yaya ušlo al' podmazano... ovoj je naslovnoj stigao koncept direkt iz kabineta, ako nije stigla već gotova - ko u stara dobra vremena :D

 

naslovna-25052016-1464131503-914151.jpg

Link to comment

verovatno jako malo ljudi sluša radio, pa niko ne dira uredništvo radia bg 1

 

kada se sluša taj radio, reklo bi se da ovde postoje sasvim solidne medijske slobode

 

mene je radio bg 1 par puta iznenadio, nemam baš živce da slušam, ali tamo što sam čuo, nisam nigde, alal im ćufte

Link to comment

mene je radio bg 1 par puta iznenadio, nemam baš živce da slušam, ali tamo što sam čuo, nisam nigde, alal im ćufte

ja ga slušam svaki dan, takav mi pos'o, da mogu da slušam radio i to recimo 60% vremena,  i uglavnom sam zadovoljna

vrlo su profesionalni, to nema više nigde

Link to comment

ja ga slušam svaki dan, takav mi pos'o, da mogu da slušam radio i to recimo 60% vremena, i uglavnom sam zadovoljna

vrlo su profesionalni, to nema više nigde

Tamo još ima ljudi koji su posvećeni radiju kao mediju , a ne blebetaonici i plejlisti.

Sedeo sam u nekom društvu gde je bilo troje ljudi sa RBG i pričaju oni kako je smanjen broj ljudi i kako dupliraju "rotaciju" . I jedna kaže:

Baš mi se osetio umor u glasu u drugom delu emisije. Nije u redu ni prema slušaocima...

Eeeee , mislim ja, kakvi su to detalji...

Link to comment

Informer na naslovnoj ponovo drzi "Saleta prangiju" koji je "strasno slagao" o samoubistvu druga u njegovom stanu i njegovim pistoljem...

 

by Tapatalk

Link to comment

aha, mislim da su dosadili i sopstvenim citaocima koji su ubednjeni u Prangijinu krivicu.

ali Flatface i n'ume drukcije - jako i do samog kraja

Link to comment

aha, mislim da su dosadili i sopstvenim citaocima koji su ubednjeni u Prangijinu krivicu.

ali Flatface i n'ume drukcije - jako i do samog kraja

 

Ma, ne radi on to samo zbog skretanja paznje. Covek je psihopata i svaki zadatak blacenja koji dobija dozivljava licno, kao neki svoj krstaski pohod, valjda nalazi neko seksualno zadovoljenje u maltretiranju drugih ljudi. Raznih nitkova sam se nagledao u Srbiji ali ovo stvorenje je nakazno preko svake mere, po svakom mogucem osnovu. Bukvalno izgleda kao negativac iz filmova B produkcije. Obicno nemam neki narociti emocionalni angazman kad su nitkovi iz javnosti u pitanju ali kad bih sad cuo da je ovu nakazu pregazio tramvaj i da je jedno pola sata umirao u najtezim mukama castio bih sebe flasom nekog dobrog single malta.

Link to comment

Али назив новине му је ипак врхунски...

Који од превода са енглеског највише одговара:

 

Translations of informer
 
noun
 
информатор
informantinformer
 
потказивач
informertelltaledenunciator
 
обавештавач
informer
 
проказивач
informer
 
саветник
counseloradviserinformercounsellor
 
достављач
delivererdelatorinformerfinkinformanttalebearer
 
пријављивач
informernark

 

Прескочили су доушник.

Link to comment

nesretnik je samo transmisija, teme diktiraju iz jednog kabineta i iz jednog dela popularne udbe ... A i tekstovi se ponekad tamo pišu ...

Link to comment

Види, господин Монтгомери на ртс-у. Је л док је притискао Ђиниђића као САД амбасадор, што је сада признао, сарађивао са Гораном Матићем као данас?

Link to comment

Kažu da je nogom otvarao vrata kabineta po zgradi Vlade. Zlobnici pričaju svašta ...

 

Interesantno je nešto drugo - zašto intervju nije bio na srpskom kada je decenije proveo ovde?

Link to comment

Има да прича доместикално када дође бивши преводилац јул-а, са којим има послове на овом простору, који је 'ватао пауке...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...