Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Kako se drugi rešavaju ovih bolesnika na KZŠ? Valjda postoji neka procedura kad tako neki umobolnik zaluta u prostoriju.

 

 

Kakve su pičketine ovi ostali "novinari", umesto da pljosnatog izbace nogama u guzicu sa konferencije, oni dozvoljavaju da im posao trpi i da ne mogu da postave pitanje od njega.

Link to comment

Da li je to krenuo onaj Vasin ekspres ? Mrzi me da tržim, ali on je i najavio da će izaći u periodu kada bude trebalo da se formira vlada ...

Link to comment

Ja sam viđao bilborde. Valjda je to neki nedeljnik za 49 dinara, neka neko javi koliko lista ima da vidimo isplati li se uzimati umjesto tojlet pejpra

Link to comment

Da li je to krenuo onaj Vasin ekspres ? Mrzi me da tržim, ali on je i najavio da će izaći u periodu kada bude trebalo da se formira vlada ...

jeste. ima ga na netu.

deluje na treš™

Link to comment

Bio je ok prvi broj, dalje se nisam preterano udubljivao. Neverovatno me nervira sto je format stolnjak koji zahteva ceo sto da bi mogao da se cita.

 

EDIT: Naslovna ovonedeljnog Newsweeka though!  :D  Nadam se da je vodja doziveo bar 10-o minutnu nelagodu.

Edited by IronStar
Link to comment

Bio je ok prvi broj, dalje se nisam preterano udubljivao. Neverovatno me nervira sto je format stolnjak koji zahteva ceo sto da bi mogao da se cita.

 

EDIT: Naslovna ovonedeljnog Newsweeka though!  :D  Nadam se da je vodja doziveo bar 10-o minutnu nelagodu.

 

Zagrebački Globus je na početku izlaženja, beše valjda 1990, takođe bio u čaršavskom formatu. Osamdeset stranica, valjalo je savladati beštiju. Još ranije, davno rahmetli londonski Melody Maker je umeo da naraste do takvog obima, ali ga je karala staromodna štampa i boja koja se otire na čitaočevu odeću, Dok stigneš do kraja, crnji si od rudara iz Kreke.  

Link to comment
- Pritisci i zvanje noću na privatni telefon nisu prihvatljivi u demokratskim državama. To nije dopustivo. To se dešava u totalitarnim režimima, a ne u demokratskim i zato je ovo pitanje za predsednika države - kaže Anđelković.

 

Olja Bećković likes this.

Link to comment

verovatno jako malo ljudi sluša radio, pa niko ne dira uredništvo radia bg 1

 

kada se sluša taj radio, reklo bi se da ovde postoje sasvim solidne medijske slobode

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...