Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Zašto, pa sistem se najbolje podriva iznutra!

 

Još je u istorijskom pamćenju gostovanje Džonija Rackovića za vreme nekih antitežimskih protesta na tadašnjem Trećem kanalu državne televizije. Umesto da najavi svoj umetnički projekat, Racko je samo rekao da će u znak solidarnosti sa protestima prećutati svoje gostovanje, zadigao je svoju majicu i prebacio je preko glave ...

 

Taj performans je zapalio opozicionu Srbiju. Bila je to klica propasti režima, kojem se potop uskoro i desio, nekih 15-ak godina kasnije ...

:lolol:
Link to comment

Pobiše se Brankoca i Jovanana na tviteru.

 

Ne znam šta da kažem, razmenjuju neke anegdote, ali imam utisak da je Brankica izgubila na suvislosti.

Link to comment

Pobiše se Brankoca i Jovanana na tviteru.

 

Ne znam šta da kažem, razmenjuju neke anegdote, ali imam utisak da je Brankica izgubila na suvislosti.

 

ne znam ko je jovanana, ali brankica je shaban. cenim da je uvlacila trenerku u pantalone .

Link to comment

Jovana Gligorijević, Vreme i IO NUNS-a. A povod je ova Brankičina izjava:
 

utisak svih nas u redakciji Insajdera jeste da je ovo što je KRIK uradio u nekoliko navrata nešto što može da uruši kredibilitet istraživačkog novinarstva

...

Nama je bila zamerka preko društvenih mreža zašto Insajder nije preneo priču KRIK-a o sabiranju kvadrata porodice premijera Aleksandra Vučića. Nismo to preneli jer to, prema našim standardima, nije ni profesionalno, ni odgovorno, ni potpuno istraživačko novinarstvo. Tema jeste važna, pitanje jeste legitimno, ali na takav način mi to nikada ne bismo uradili. Bilo o kome da je reč.

...

Ako pitate odakle nama pravo da procenjujemo šta je dobro, a šta ne, odgovor je da mi smatramo da smo vrlo relevantni posle 12 godina rada u istraživačkom novinarstvu, tolikog broja emisija i činjenice da nemamo niti jednu tužbu izgubljenu na sudu za 12 godina. Zbog svega toga smatramo da imamo sva prava da kažemo ovo je dobro, a ovo nije dobro.

 

http://www.slobodnaevropa.org/content/brankica-stankovic-protiv-navijackog-a-za-odgovorno-novinarstvo/27712674.html

Edited by vememah
Link to comment

Čik fajt, a nikad dosta podjela na tom ionako slabašnom krilu medijskih poslenika na ispravnoj strani. Ne zna čovjek za koga bi navijao, poštujem i imam rispekt za Brankicu kao nekog ko je propatio zbog sranja sa navijačima, ali ima nešto u njenoj pojavi što mi je odbojno. Jovana opet s druge strane, mogla bi malo da odmori od tvitera :D

 

edit: Tnjiter je stvarno jedno veliko zlo, pogotovo kad ga krenu arčiti Srbi. Slabo umemo u Tnjiter. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Tnjiter je stvarno jedno veliko zlo, pogotovo kad ga krenu arčiti Srbi. Slabo umemo u Tnjiter. 

+1

zato ja pratim stranjske ekonome i okolne eskort agencije ostalo sve bzvz

 

cenim da je uvlacila trenerku u pantalone

 

dobro ceniš :fantom:

Link to comment

Zašto, pa sistem se najbolje podriva iznutra

Ne zaboravi i Canka koji je urusio rijalitije tako da se 10ak god kasnije u istim emituju posmrtni govori.

Mogao bi da doprinese poslednjom besedom na triprasetokolju

Link to comment

A jel Brankica objasnila otkud sad na N1, kad je lepo rekla da idu na B92 i sve je ok...

 

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Moram da upozorim da uopšte nije tačno da je Insajder prešao na N1. Nova emisija, 'Insajder bez ograničenja', trajaće pola sata i ići će svakog utorka. Do toga je došlo na inicijativu rukovodstva Radija Slobodna Evropa iz Praga. Kada smo odlučili da izađemo iz B92 i osnujemo našu produkciju, da pokrenemo naš portal, nama su se javili ljudi iz Praga, preko vaše kancelarije u Beogradu, sa željom da uspostavimo saradnju. Za nas je to veliki uspeh jer to znači da neko, ko sedi tamo negde, ipak zna da prepozna kvalitet. Nije došlo do saradnje između Insajdera i N1, nego do saradnje između Insajdera i RSE. RSE je termin emitovanja dogovorila na N1. U tom smislu se Insajder emituje na N1. Serijali Insajdera ostaju na B92."

...

Insajder nastavlja da se emituje na B92. Serijal je trebalo da krene u maju, ali mi smo zamolili B92 da nam odloži emitovanje za septembar jer fizički ne možemo sve da stignemo. Nisu oni pomerili početak emitovanja serijala, već mi.

 

http://www.slobodnaevropa.org/content/brankica-stankovic-protiv-navijackog-a-za-odgovorno-novinarstvo/27712674.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...