Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pa odlično, onda je k'o stvoren da ostane na toj funkciji kad posle izbora naprednjaci preotmu RTV.

Njima jedino i treba takav "nikad dodira sa poslom koji obavlja, ali sluša šta mu se kaže" kadar.

Još će se hvaliti kako, eto, nisu smenili dosadašnjeg direktora.

Link to comment

Pa odlično, onda je k'o stvoren da ostane na toj funkciji kad posle izbora naprednjaci preotmu RTV.

Njima jedino i treba takav "nikad dodira sa poslom koji obavlja, ali sluša šta mu se kaže" kadar.

Još će se hvaliti kako, eto, nisu smenili dosadašnjeg direktora.

On je , koliko znam, kadar Cankovih ...Tako da ako se skocka koalicija...

Link to comment

Izvini, sad vidim da će sutra objaviti ostatak na sajtu. Čisto sumnjam da će biti igde dostupan pre toga.

Edited by vememah
Link to comment
“Čuo sam da je Pajtićev i Čankov direktor RTV-a kaznio Svetlanu. Sram da ga bude! Da niko u moje ime ne kažnjava novinare jer postavljaju pitanja. Ja njena pitanja volim i demokratski je da ih novinari postavljaju. Na svako ću da odgovorim", rekao je Vučić.

На дотично питање иначе није одговорио, штавише вишеструко га је ометао својим опаскама.

Link to comment

On je , koliko znam, kadar Cankovih ...Tako da ako se skocka koalicija...

Jeste, mislim da je zrenjaninski kadar, a razvojni put je spektakularan, Vojvođanska banka, NIS, Transnafta, RTV, sve direktorisanje...

Link to comment

Jeste, mislim da je zrenjaninski kadar, a razvojni put je spektakularan, Vojvođanska banka, NIS, Transnafta, RTV, sve direktorisanje...

Pa da potpuni "američki san"...
Link to comment

i nedeljnik ima slican diskurs

 

nego, blic je zakljucio da je sumnjivo sto lori palmer nije uzeto grobno mjesto na kom bi mogao da pociva i suprug, dakle duplo. mozda bi suprig mogao i da se spali u 30 i nekoj ili makar ode u eunuhe, sve ostalo znaci da je kriv.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...