Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ti si neki velikosrbin, kad to kačiš ovde...

 

Često ispijam prvu kaficu uz hrvatski jutarnji, baš su onako pitki ...  A i saznam gde Koja, KKN, SARS, Jarboli i ostali imaju tezge po Hrvatskoj ...

 

Dobri su Hrvati, šteta što smo toliko ratovali, a i verovatno ćemo opet  ...

Edited by stoka
Link to comment
Trenutno važi za najpopularnijeg i najduhovitijeg kolumnistu u Srbiji, čije se kolumne na društvenim mrežama šeruju više nego bilo čije.

 

još 1 od dokaza koliko su ga srbi ugasili s humorom :fantom:

Link to comment

Razrešili ga dužnosti, nezadovoljni politikom.

I naravno , ko ga je uopste postavio, nikom nista...

Ko da je on sam usetao u kancelariju...

Ali mislim i da je ovo sa Drazom pogresno , cisto "zanatski"...

Link to comment

 

Glavni urednik lista "Danas" Zoran Panović razrešen je sa te funkcije, a na njegovo mesto doći će kolumnista Dragoljub Draža Petrović, saznaje „Nedeljnik“.

Kako navode, ovu vest je upravo na kolegijumu saopštio Zoran Panović, a „Danas“ je pre nekoliko dana imao Skupštinu akcionara na kojoj su donete odluke o nekim promenama.

Link to comment

na stranu to ali nije danas lose radio dok je on bio urednik, osim sporadicnih gluposti

Kako nije? Kod njih nikada nisi mogao da pročitaš ko je izbačen iz parova i da li je stanija opet pokazala guzu. Neoprostivo ...

 

Šalu na stranu, nove obaveze sigurno če učiniti da Draži ostane manje vremena za kolumne, pa će one verovatno biti manje duhovite nego do sada ...

 

Ukoliko je to uopšte moguće ...

Edited by stoka
Link to comment

Jel ce Panara sad u ambasadore? 

 

Meni se ni ovaj izbor ne svidja, ali jesam prizivao Panovicevu smenu nedavno na nekom od topica gore na politci. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...