Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ma dobro, blesavo je na osnovu ove fotke prosuđivati bilo šta...

Bilo je:

Ajde skupite se svi oće šef da opali jednu fotku za fb/tw...

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Ma dobro, blesavo je na osnovu ove fotke prosuđivati bilo šta...

Bilo je:

Ajde skupite se svi oće šef da opali jednu fotku za fb/tw...

 

...shit has hit the fan...

 

daću si sebi za pravo da imam predrasude prema gusto napakovanoj redakciji koja iznedri onakav pilot broj.

 

dakle još jedan zamajac u smrdljivom mehanizmu kloake, još jedan generator maloumnosti i neprosvećenosti svake vrste.

ukratko endarkment.

Link to comment

daću si sebi za pravo da imam predrasude prema gusto napakovanoj redakciji koja iznedri onakav pilot broj.

 

dakle još jedan zamajac u smrdljivom mehanizmu kloake, još jedan generator maloumnosti i neprosvećenosti svake vrste.

ukratko endarkment.

 

Pilot je sadržajno prazan, a dizajn preloma mrtav i pored sjajne ekipe. Izgleda da su insistirali na generičkom izgledu i odbacili sve predloge tehničkog urednika.

Link to comment

Lađević je rekao da iza "Srpskog telegrafa" stoje oni ljudi koji su upisani u APR, niko više.

"Ti ljudi koji su osnivači: Milan Lađević, Lazar Simić, Saša Milovanović, Ljubomir Dabović. Očekuje se da neki tajkuni daju novac. Mi smo se odlučili da budu ljudi koji nisu iz te priče...uložili smo pare, nisu to velike pare", rekao je Lađević.

 

 

1931448533.gif

Link to comment

Vidim jedog bivseg blic/ alo novinara...

Sastavljena je redakcija prvenstveno od Ringier i Kurir ekipe, plus neki koji su bili bez angazmana.

Nego...ovi nemaju portal?

Link to comment

Nego...ovi nemaju portal?

Šta će im kad će da traju par meseci ...

 

Znači, imali smo Telegraf, Dnevni telegraf, Nedeljni telegraf, sad Srpski telegraf ...

 

Srećom, ostao je nezauzet naziv "SrBski telegraf", za neke buduće (obavezno ćirilične) novine ...

Edited by stoka
Link to comment

Ovaj web Nedeljnik mi izgleda kao prilicno osvezenje.

 

Sa druge strane, minus dana, nedelje i meseca mi je Dejan Pantelic. Prinudjen sam da ga slusam u kancu i covek je i inace neslusljiv, ali danas je pored toga bio i izuzetno bezobrazan. Doveo je u emisiju dve starije gospodje koje su govorile o nekom Sajmu penzionera i sve vreme se sprdao sa njima svojim jova humorom dok su one pokusavale nesto (ozbiljno) da kazu. Potpuno neukusno. Razumem i jednu ili dve sale na racun njihovih godina, ali neprestano im je uskakao u rec u pokusaju da ih zajebava, ne shvatajuci koliko to jadno zvuci.

Link to comment

Blic sledeći članak:

 

 

Dežnifer Strejns je uhapšena nakon što je, predstavljajući se kao muškarac i koristeći gumeni penis, imala seksualne odnose sa nekoliko tinejdžerki. Dženifer Strejns (23) bila je toliko ubedljiva da jedna od njene tri žrtve i dalje ne može da veruje da je njen dečko u stvari devojka.

 

ilustruje sledećom fotkom:

 

63f729cd204a1b0fb4f9451757ad7e73.jpeg

 

:s_w:

Link to comment

Šta će im kad će da traju par meseci ...

 

Znači, imali smo Telegraf, Dnevni telegraf, Nedeljni telegraf, sad Srpski telegraf ...

 

Srećom, ostao je nezauzet naziv "SrBski telegraf", za neke buduće (obavezno ćirilične) novine ...

 

Била је и краћа Момина епизода Cool Telegraf, као и његова дневна новина NT Plus, ако се добро сећам имена.

Садржински доста слична 24 сата, поготово у периодима после изрицања казни ДТ-у.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...