Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

 

poslednji broj: kraj septembra, MMW.

 

Bitno je da poguraju do izbora, da poklapaju Blic & Kurir izdanjima koja su malo ušminkanija od Informera.

 

Novine Krlovog profila.

Link to comment

Ideja za ove tzv. novine je nastala dok je trajao rat sa Kurirom. Jedan deo ljudi je parama namamljen da napusti Kurir. Ne predviđam im svetlu budućnost.

Link to comment

Bitno je da poguraju do izbora, da poklapaju Blic & Kurir izdanjima koja su malo ušminkanija od Informera.

 

A što Kurir, on se vratio u misiju propagiranja režima i to naslovima koji negiraju sadržaj članka?

 

Naslov: RENOVIRANA GARAŽA ZELENI VENAC | Mali: U centru grada obezbeđeno novih 1.400 parking mesta

 

Tekst: Gradonačelnik je podsetio da je prošle godine u istom obimu izvršena je i sanacija garaže Zeleni venac, koja će ove godine biti u potpunosti modernizivana.

– Parking servis je dobio građevinsku dozvolu za novu fasadu i nastavak rekonstrukcije, koja počinje za mesec i po dana.

 

...uskoro počinje dogradnja i rekonstrukcija tri beogradske garaže, kao i da sledeće godine kreće izgradnja dve nove podzemne garaže na Strudentskom trgu i u Ulici kneza Miloša. On je istakao da će to omogućiti oko 1400 novih parking mesta u centru grada.

 

Zato što nije sigurno da se neće ponovo okrenuti?

Link to comment

Karić opet drži televiziju u Srbiji.

 

Kupili smo TV Novu, jer poseduje najsavremeniju opremu u Srbiji, izjavio je Blicu biznismen Bogoljub Karić i izrazio očekivanje da će BK Televizija od septembra početi da radi.

Televizija će biti ista kao što je to bila BK TV, imaće svoje autorske emisije političke i ekonomske, kakve imaju Blumberg ili ruski RBK, objasnio je Karić.


http://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/karic-nisam-princ-carls-da-me-docekuje-bk-tv_700844.html

Link to comment

Ahaaaa bice "isto"...Vec su uspeli da pedaliraju jednog menadjera, za koga mi BTW uopste nije zao (zna Morgana ko je cini mi se...)...

Nema on vise tih para, mada ovo je zemlja cuda...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...