Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Jel tu onaj ljigavac Aleksandar neznammuprezime, "novinar" i ucesnik rijaliti programa, ili je on u nekom drugom "mediju"?

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Jel tu onaj ljigavac Aleksandar neznammuprezime, "novinar" i ucesnik rijaliti programa, ili je on u nekom drugom "mediju"?

 

Он је на сајту telegraf.rs, ако се добро сећам.

Не знам да ли су у некој вези.

 

ПС изгледа после 20 година поново почиње штанцовање медија са "телеграф" у себи.

За време Ћурувије и Славка их се накупило пет, ако се добро сећам.

 

Наградно питање - ко би могао да их наведе све?

Link to comment

Aha, jbg, mnogo je telegrafa, ne mogu razluciti koji je koji. Al su inventivni, znaju samo 4-5 reci: press, telegraf, kurir, informer, ekpsres i to je to.

 

edit: ;)

Edited by Sludge Factory
Link to comment

poslednji broj: kraj septembra, MMW.

 

Mozda im nije ni ideja da traju preko toga. 

 

Dnevni Nedeljnik poceo da izlazi ili ne?

Edited by Malvo
Link to comment

"Kada sam pogledao i analizirao sve tekstove Informera, jasno mi je da smo pod nekim ozbiljnim nadzorom, pretpostavljam da je BIA u pitanju. I da su na taj način znali koju temu radimo. To su ljudi koji su znali šta sam radio 2010. godine. U prethodnom broju su informacije stare šest godina kad Informer nije ni postojao. Tu su informacije o tome dokle smo stigli sa istraživanjem, šta smo tačno našli, šta nam je bio radni naslov, dakle informacije koje, imajući u vidu kako mi kao ekipa radimo, a mi prilično pazimo kako radimo, je bilo nemoguće za neke novinare da nas oni sad jure, prate i slikaju po ulici", kaže Dojčinović.

 

...

Redakcija KRIK-a trenutačno istražuje imovinu državnih dužnosnika. Kažu da im podatke o imovini premijera Srbije nadležne institucije poslednjih godinu i pol dana odbijaju dostaviti.

 

Link to comment

hvale se time da su skuplji od Informera, pošto je propao pokušaj da budu jeftiniji.

good luck.

 

poslednji broj: kraj septembra, MMW.

 

"San" je umro posle mesec dana na radost svih, ceniš da će ovi da potraju duže?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...