Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

A zasto je bitno da li ce se Kesic pojaviti bilo gde?

 

Meni je bitno zato što je to jedina emisija na svim televizijama u Srbiji u ovoj deceniji, koje sam gledao više od osamdeset odsto epizoda...

 

Naravno, koga boli uvo za samo jednog i nebitnog mene i, eventualno, slično nebitne poput mene, to se lako uverim svaki put kada zalutam na bilo koji kanal u Srbiji, koji nije regionalni...

Edited by Ajant23
Link to comment

Malo mi više ide na kitu taj hajp svake sezone da je Kesić sklonjen, pošto je reč o prilično plitkom načinu da se podigne rejting, na čemu doduše ne rade aktivno sami njuzovci, ali se ni ne trude da demantuju. Ići će, ne brinite.

Link to comment

Meni je smešno da iko diže rejting jedinoj gledljivoj emisiji na svim televizijama u Srbiji, koja je u ovoj deceniji videla više od jedne sezone...

Edited by Ajant23
Link to comment

Malo mi više ide na kitu taj hajp svake sezone da je Kesić sklonjen, pošto je reč o prilično plitkom načinu da se podigne rejting, na čemu doduše ne rade aktivno sami njuzovci, ali se ni ne trude da demantuju. Ići će, ne brinite.

O ti znas da ce ici?Kad?

Link to comment

Malo mi više ide na kitu taj hajp svake sezone da je Kesić sklonjen, pošto je reč o prilično plitkom načinu da se podigne rejting, na čemu doduše ne rade aktivno sami njuzovci, ali se ni ne trude da demantuju. Ići će, ne brinite.

Pa to je nacin reklamiranja, hajp je legitimna tehnika.A jos ako upali ihaaaa....

Link to comment

O ti znas da ce ici?Kad?

 

Znam da će ići, potvrdjeno. Zaboravio sam kad jer me nije baš interesovalo pošto ne gledam (da se ne protumači ovo kao da hejtujem, samo mi nije interesantno)

Link to comment

Znam da će ići, potvrdjeno. Zaboravio sam kad jer me nije baš interesovalo pošto ne gledam (da se ne protumači ovo kao da hejtujem, samo mi nije interesantno)

Potvrdjeno od koga? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...