Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Uporedjujes ih kao politicki relevantne osobe i medijske licnosti ili po karakteru ili po zanimljivosti emisija koju vode?

politicki nisu relevantni ni ona ni on. oboje su, pretpostavljam, televizijski novinari, koji bi trebali da budu neutralni. citam sad oljine razgovore u ninu, i to je totalni haos.ni za glavu ni za rep. zahvalan sam ja njoj sto je nervirala psiha, ali, cini mi se, da joj se daje preveliki znacaj.

kesic mi je sasvim ok, i birao je odlicne goste.

Link to comment

Dobro™, pobedio si, sklonjen je jer je loš...

 

Meni je on medijski irelevantan, kao i Ivan Ivanovic. Nikakva razlika izmedju njih. Za razliku od Insajdera ili Olje Beckovic koji imaju mnogo vecu medijsku tezinu i gledanost, ako bas hoces da poredis.

A da li je los ili ne, da li je nekome smeta njegov humor, moguce je, ali ne mislim da je zato sklonjen.

 

Cak ne mislim ni da je sklonjen, posto ce se verovatno i vratiti na tv. U sumi programa o izborima gledanost ima da mu bude zavidna, pogotovo kad krene predizborni program.

Link to comment

Dobro™, pobedio si, sklonjen je jer je loš...

daleko da je briljirao. potpuno razumem tvoj stav i slažem se sa njim, ali ne možeš očekivati od vlasnika komercijalne tv stanice(dve) da finansira kesića i njuz.net u njihovoj televiziskoj promociji

Link to comment

Nego, jel ono bilo stvarno objavljeno  u Politici 'među nama', protestno pismo zabrinutog čitaoca zbog Petričićevih karikatura, ili je bio fotošop?

Link to comment

daleko da je briljirao. potpuno razumem tvoj stav i slažem se sa njim, ali ne možeš očekivati od vlasnika komercijalne tv stanice(dve) da finansira kesića i njuz.net u njihovoj televiziskoj promociji

Ma ok, imao je i dobrih i loših momenata, ali, realno, da li je gledaniji Kesić ili AHM ili Frendsi? Mislim, ako mu AHM donosi više para od kesića, onda ništa...
Link to comment

Nego, jel ono bilo stvarno objavljeno  u Politici 'među nama', protestno pismo zabrinutog čitaoca zbog Petričićevih karikatura, ili je bio fotošop?

 

Pošto kruže dve fotke, mislim da su minimalne šanse da je fejk.

 

Edited by vememah
Link to comment

Pošto kruže dve fotke, mislim da su minimalne šanse da je fejk.

 

 

Sjajno

 

Nedeljna Politika  i Radio Beograd jedini opozicioni mediji

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...