Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

A zasto je bitno da li ce se Kesic pojaviti bilo gde?

Zašto je bitno što nema Olje? Zašto je bitno što nema insajdera?

 

Zašto je bilo šta bitno...

Link to comment

Zašto je bitno što nema Olje? Zašto je bitno što nema insajdera?

 

Zašto je bilo šta bitno...

Nije valjda da uporedjujes Olju Beckovic i Insajder sa svim njihovim manama i jednog neduhovitog lika bez trunke zanimljivosti, kao sto je Kesic?

Link to comment

Nije valjda da uporedjujes Olju Beckovic i Insajder sa svim njihovim manama i jednog neduhovitog lika bez trunke zanimljivosti, kao sto je Kesic?

evo ja uporedjujem kesica  sa jednom potpuno sizofrenom zenom poput olje beckovic. i realno, on mi vise nedostaje.

Link to comment

kesić je svojevremeno oteran sa Foksa/Prve, pa ako mu se zahvale na saradnji i ovde, ostaje mu samo da nastupa po narodnim univerzitetima u onim malobrojnim opštinama koje će nakon izbora biti u rukama opozicije ...

Link to comment

Nije valjda da uporedjujes Olju Beckovic i Insajder sa svim njihovim manama i jednog neduhovitog lika bez trunke zanimljivosti, kao sto je Kesic?

Nema moje inicijalno pitanje nikakve veze sa duhovitošću ili time koliko se meni ili tebi sviđa njegov humor...

 

I uopšte u pitanju nije fokus na Kesiću ili Olji, nego na nečemu drugom, što ovde svi izgleda kapiraju osim tebe...

 

Ti misliš da ukidanje jedine, koliko toliko gledane emisije na B92, ima veze sa tim da je neko prepoznao da Kesić nije duhovit? Pa otkud mu gledanost?

Link to comment

evo ja uporedjujem kesica  sa jednom potpuno sizofrenom zenom poput olje beckovic. i realno, on mi vise nedostaje.

Uporedjujes ih kao politicki relevantne osobe i medijske licnosti ili po karakteru ili po zanimljivosti emisija koju vode?

 

Radisa, a kolika mu je gledanost u poredjenju sa emisijama koje se daju u isto vreme kad i njegova? Ne znam, obavesti me.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...