Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Creative ways of storytelling nije opis čovjeka koji kači jednu te istu sliku neke babe kako jede tjestenine.  :fantom:

Edited by James Marshall
Link to comment

baba i testenina su vise kao mantra.  :fantom:

 

Some mantras direct attention to the process of change by repeating the Pali phrase that means “everything changes,” while other mantras are used to develop equanimity with phrases that would be translated, “let go.”
Link to comment

Sa koliko nula se pise cifra koja potire profesionalizam ? Mislio sam da ce se Kurir malo upristojiti, bar malo , jel, kad je dosao Ratko Femic.Bar da nema vise naslova tipa : Ubio babu francuskim kljucem,potom je silovao i od njene dzigerice napravio pastetu.Kad ono nista.Ili je RF na pravom mestu? Hmm

Link to comment

Sa koliko nula se pise cifra koja potire profesionalizam ? Mislio sam da ce se Kurir malo upristojiti, bar malo , jel, kad je dosao Ratko Femic.Bar da nema vise naslova tipa : Ubio babu francuskim kljucem,potom je silovao i od njene dzigerice napravio pastetu.Kad ono nista.Ili je RF na pravom mestu? Hmm

 

Хоће, хоће, као што је и Тијанић препородио РТС док је био директор  :fantom:

Link to comment

Ja prema toj ženi ( I prema Koraću) gajim one dečije simpatije, koje su se razvile tokom80-ih, kad su njih dvoje

vodili, moju omiljenu, dečiju emisiju "Ponedeljnik".

I kako se ona pretvorila u ovo što je sad?

Link to comment

Ja prema toj ženi ( I prema Koraću) gajim one dečije simpatije, koje su se razvile tokom80-ih, kad su njih dvoje

vodili, moju omiljenu, dečiju emisiju "Ponedeljnik".

I kako se ona pretvorila u ovo što je sad?

e, u stvari isto, avangarda detinjstva :d
Link to comment

"Nedeljnik" je, pod krilaticom "čitajte nas svakodnevno", mislio samo na novi sajt...

 

Gora, tresenje, miš, taj rad, dakle.

 

Inače, fenomenalan novi sajt, YUSCII rocks.

 

U ~etvrtom ~inu istoimene Molijerove drame, Don @uan prima svog sve{tenika, gospodina Diman{a. Odlu~uje da trgovcu pompezno iskazuje prijateljstvo kako bi ga zadovoljnog poslao ku}i, a da mu pritom ne plati ni nov~i}.

 

http://www.nedeljnik.co.rs/lmd/portalnews/serz-halimi-lazni-bes-u-jelisejskoj-palati/

Link to comment

као што је и Тијанић препородио РТС док је био директор :fantom:

Ne, nego ga je preporodio posto je prestao da bude direktor.

Bar je skinuo jaja iz dnevnika i sive zavese iz drugih emisija.

Link to comment

Лепо је ово уримовао

 

Cct3_Uvm_Uc_AAut_Fu_jpg_large.jpg

Ccs45eb_Wo_AESd_Rp_jpg_large.jpg

 

Као одговор за интерву Рашковићеве у НИН-у

 

Ccp_p_UBWIAEUXi_Q_jpg_large.jpg

 

Иначе ће се позивати на Маршићанина ако га тужиш или тако нешто, за ово што ради, мислим на Вучићевића.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...