Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Definitivno dobra odluka da se odmori od srpskih medija posljednjih par dana, hvala ko god je bacio preporuku i naznačio čime će lešinari da se bave ovih dana, drago mi je da sam t propustio

Link to comment

Jes' da se to teško može nazvati medijem, ali ne znam gde bih drugde: Cane Subotić našao drugu igračku (Politiku) i zavrnuo slavinu Lukoviću, kome su naravno svi drugi krivi, samo ne njegov lopovluk po pitanju fotografija.

 

Od utorka 1. marta, e-novine prestaju sa radom; do daljnjeg, ma šta to značilo, nećemo objavljivati nove tekstove, jer imamo mnogo značajnijeg posla; da se suočimo sa novom serijom sudskih tužbi i serijom suđenja – i prihvatimo činjenicu da su nas ugasili photo-mafijaši, uz pomoć episkopa Filareta i seksi-bunny Natalije Dević. Novac koji oni traže, e-novine nemaju; budući da nam je račun već tjednima u blokadi, stanje 0,00 dinara, ne preostaje nam ništa drugo nego da zatvorimo radnju; naši neprijatelji – pohlepni foto.mafijaši, mafijaški advokati, zadrigli DS Viši sud, korumpirane sudije, lažna novinarska udruženja NUNS/UNS – uspeli su da zaustave e-novine. Sad će svi biti srećni i presrećni. Nema nas više. Ruska i Šumska i desna Srbija mogu da odahnu, pre nego što izdahnu!
 

http://www.e-novine.com/kolumna/petar-lukovic/130276--novine-Zatvaramo-portal-daljnjeg.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...