Jump to content

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

E mozemo reci da je krenuo medijski cirkus....Sledi razvodnjavanje i jurnnjava za rejtinzima ovo na TV Prva je sramotna estrada...

Link to comment

Može i na Now watching - i na Pinku, i na Prvoj i na RTS-u upravo idu jedinstveni "usta moja, hvalite me" prilozi,,,

Link to comment

o cemu se prica kada ljudi pozovu ove teletone?! 

sinoc pink, veceras prva... otkud je humanitarno sinonim za zalost?

Edited by Takeshi
Link to comment

Imate priliku pričati sa Oljom Bećković bez da vas prekine, Karleuša kod Ivanovića..i tako,

teško podnošljivo sve dok nisu doveli udovicu nastradalog vatrogasca, tad sam isključila.

jebem im sve!

Link to comment

А па ниси чула кад је Ивановић питао удовицу: какав је он био човек, нисам стигао да га упознам.. :frust:

Link to comment

Mislim da to nije dobra primedba. Nije morala, ali ko zna koji su njeni razlozi - možda želi da ispriča ljudima o svom suprugu, i drago joj je što je dobila priliku. I to je okej, i trebalo bi da dobije takvu priliku, ali ovo je eksploatacija i zloupotreba.

Edited by Turnbull
Link to comment

Mislim da to nije dobra primedba. Nije morala, ali ko zna koji su njeni razlozi - moža želi da ispriča ljudima o svom suprugu, i drago joj je što je dobila priliku. I to bi bilo okej, i trebalo bi da dobije takvu priliku, ali ovo je eksploatacija i zloupotreba.

znam, zato i kazem da ne znam. okej je kad su ozbiljni ljudi koji zovu, ne ovi leshinari. crna zena :(

Link to comment

baš sam došao da pitam šta je ovo na Prvoj, voda se nije još ni povukla a oni prave "dokumentarac"... i još kaže voditelj ženi vatrogasca "glupo je da pitam kako se osećate"  :blink:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...