Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Posle najnovije morbidarije u Moskvi prva dva medija koje otvaram prenose i sliku i video da se nesto slucajno ne propusti  :ph34r:

 

edit: najtoplija preporuka za izbegavanje vesti danas

Edited by katamaran
Link to comment

Posle najnovije morbidarije u Moskvi prva dva medija koje otvaram prenose i sliku i video da se nesto slucajno ne propusti  :ph34r:

 

edit: najtoplija preporuka za izbegavanje vesti danas

 

ja otvaram b92 teletekst na TV, tri vesti o nekoj ludaci koja je pogubila dete. 

to su mediji danas. 

Link to comment

Upravo to. Tako mi je poceo dan.

 

Ti si otvorio teletekst a ja sajt(ove) koji su se utrkivali da stave i slike i video za kompletan ugodjaj. Naravno da nista nisam otvarao al vidis izdvojenu sliku i masnim slovima (VIDEO)

 

Posle vesti o deci koja bi da izbacuju drugaricu iz skole zato sto je bolesna, pa onda o onim ljudima sto umrese od gladi i zime u Surcinu(prethodno proglaseno za dvostruko ubistvo i samoubistvo da se skupe klikovi)

 

Danas su me vesti definitivno sredile za sve pare.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa vi citajte o dve kolone opozicije ili o leu srbinu. Hranite golubove, sah sa premijerom, citajte novine od pre 10 ups 20 ups 30 ups 40 godina. Moze cetres...

Link to comment

ja otvaram b92 teletekst na TV, tri vesti o nekoj ludaci koja je pogubila dete. 

to su mediji danas. 

 

Još mi je jasno da takvim naslovima jure klikove, ali ovo je juče bila jedna od udarnih vesti u II dnevniku na RTS-u :isuse:

Link to comment

Vest kako je Šešelj pobedio rak cijanidom iz Sibira, ne može da se nađe ni u jednoj drugoj zemlji. Pogotovo ne u normalnoj zemlji...

Link to comment

Mozda sad neki drugi politicari pomisle da oridjidji cijanid sve leci pa probaju...

 

Sasvim sam siguran da bi efekti bili izuzetno pozitivni po zdravlje nacije 

Edited by katamaran
Link to comment

Mozda sad neki drugi politicari pomisle da oridjidji cijanid sve leci pa probaju...

 

podržavam neumereno uzimanje tog leka kod obolelih politikom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...