Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ne vidim da je pomenuto. Antonela Riha startovala sa emisijom na TV Sabac. Gosti u prvoj emisiji Vesna Pesic, Djordje Vukadinovic i Djordje Pavicevic... Dobrodosli u 1999.  -_-

 

Link to comment

Љубоморни сте на свог премијера јер га воле жене :fantom:

korelisanje dogadjaja sa njim, po svaku cenu, meni je malo bezveze, ako cemo poshteno. za ovu sojku bi bilo jednako nepovoljno da se polugola pojavila u ekskluzivu/eksplozivu, da vedro (bez pominjanja babe, kafe i ikone!) objavi svoj povratak medj sojke, kenjali bi joj svakako, to joj spada. na sudu je oslobodjena svakako (to je druga vrsta diskusije), deda je pogino od vishe sile/bozjeg prsta/ne zna se (to je treca vrsta diskusije), problematichno je jedino shto se opet pegla uz pomoc priche koja joj i inache ne ide na korist. snajka, spasila si se, ne znamo kako i zashto, sve razumemo, ali sad cuti, molim te <_<

 

ono, tipa, udaj se, izrodi gomilu (ili nemoj), igraj folklor, upishi se u sanu, napuni 9 banki, pa kad te svi zaborave, daj intervju za stori 22 veka, kako kako si bila lepa uzichanka, a zivot te nije mazio. ne sad -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Ne vidim da je pomenuto. Antonela Riha startovala sa emisijom na TV Sabac. Gosti u prvoj emisiji Vesna Pesic

 

Hela se povratio, dosao k sebi?

Secer, voda, taj rad?

Sirce pod nos, sta se ono vec stavlja pecanskim frajlama?  :fantom:

 

 

Edit: ili da nije, nedajboze, trebalo nitroglicerina?

Edited by namenski
Link to comment

korelisanje dogadjaja sa njim, po svaku cenu, meni je malo bezveze, ako cemo poshteno. za ovu sojku bi bilo jednako nepovoljno da se polugola pojavila u ekskluzivu/eksplozivu, da vedro (bez pominjanja babe, kafe i ikone!) objavi svoj povratak medj sojke, kenjali bi joj svakako, to joj spada. na sudu je oslobodjena svakako (to je druga vrsta diskusije), deda je pogino od vishe sile/bozjeg prsta/ne zna se (to je treca vrsta diskusije), problematichno je jedino shto se opet pegla uz pomoc priche koja joj i inache ne ide na korist. snajka, spasila si se, ne znamo kako i zashto, sve razumemo, ali sad cuti, molim te <_<

 

ono, tipa, udaj se, izrodi gomilu (ili nemoj), igraj folklor, upishi se u sanu, napuni 9 banki, pa kad te svi zaborave, daj intervju za stori 22 veka, kako kako si bila lepa uzichanka, a zivot te nije mazio. ne sad -_-

+1

 

da ima trunke mozga u toj fakat prelepoj glavi, usta bi cutala kao zalivena.

Link to comment

Ne znam na sta me to podseca - ljudi kojima bi mnogo lakse bilo da nas jebu kad bi umeli da zacepe svoje glupe gubice. Bilo bi lakse nama i isplativije njima, ali izgleda da je to teze nego sto deluje.

Link to comment

pa ono. imash sve. i onda odesh pa kupish diplomu fakulteta u zajecharu. imash sve, al neki djavo ti ne da mira :s_w:

 

mislim, npr.

Edited by gospa buba
Link to comment

pa ono. imash sve. i onda odesh pa kupish diplomu fakulteta u zajecharu. imash sve, al neki djavo ti ne da mira :s_w:

 

mislim, npr.

To je problem, što nema baš sve, a hoće...

 

Nema tu jebenu diplomu, ili doktorat ili već tako nešto... A hoće da ima, jer želi da je bolji od drugih... Ili bar da im je ravan...

 

Žele da se o njima priča kao o intelektualcima, kao o doktorima, žele da jednog dana ostanu upamćeni po pameti, koju nemaju...

 

I onda ono sve što imaju, što većini nas izgleda kao sve, ustvari nije sve, jer im nedostaje to jedno, što nisu mogli pošteno, na pamet ili guzicu... I što onda ispada da nemaju ništa, jer pameti nisu nikada imali, a radnih navika još manje...

 

Savremene "Gospođe ministarke" ne uzrađuju klase i diplome drugima, nego sebi...

Link to comment

Ma bitno im je da uđu u viši platni razred u skupštini i u javnom preduzeću, ništa više. Najsrećniji bi bili kad niko ne bi znao za to, samo da izmuzu neki ekstra dinar iz budžeta. Oni koji nisu kalibar za kaptalne milionske prevare, njima je dosta da kaplje, ali da je redovno -_-

Link to comment

Ma bitno im je da uđu u viši platni razred u skupštini i u javnom preduzeću, ništa više. Najsrećniji bi bili kad niko ne bi znao za to, samo da izmuzu neki ekstra dinar iz budžeta. Oni koji nisu kalibar za kaptalne milionske prevare, njima je dosta da kaplje, ali da je redovno -_-

Ja pričam za ove što imaju mandat da nas ... uzdrav mozak....

 

Ti sitni mi nisu u razmatranju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...