Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ja ne znam da li je ona kriva

 

 

Sto se mene tice, razmisljanje o tome je zavrseno kad je platila tekst (nebitno cime i kako) u kome lepa uzicanka daje dve ikone udovici, a ova pokusava da joj utera pare. Zbog toga sto je u tom tekstu objasnjeno kako je teze lepoj zeni kad zgazi dedu nego sto je babi kad izgubi zivotnog saputnika bih tu krivicu digao na subjektivni nivo opisan sa: "mrtvu ti mater jebem, i tebi i podcoveku koji ti za picku omogucava da radis to sto radis".

Link to comment

Njen izlazak u javnost svodi se na to da je ona lepa i tuzna, a drugi deo tog cuvenog teksta je suptilna pljuvka po porodici poginulog.

 

Ja ne znam da li je ona kriva, a isto tako ne znam ni da li je kriv sin Zeljka Mitrovica, jer mi simbolicki naboj te dve licnosti nije dovoljan dokaz za to da su krivi u sasvim konkretnim saobracajnim situacijama koje ne pocivaju na simbolici nego na ubrzanjima i vektorima tela u prostoru. Ne verujem nasem pravosudju, ali ni to sto je ono takvo kakvo je takodje nije dokaz.

 

Rekavsi sve to, tvrdim da ovo sto ona radi nije spontani izlazak u javnost, nego standardni uvlakacki rad Novosti, pisan po komandi i uradjen u skladu sa svim normama poltronskog zurnalizma.

Sa svim se slazem, osim sa suptilnom pljuvkom, koja bi se tako nazvati mogla samo da nije asuptilne pljuvke u suprotnom smeru. Meni ovo lici na 4 godine me nema, izdejstvujem oslAbadjajucu presudu, i pokusavam da se vratim gde god. Logican je neki intervju. Verovatno su je bezbroj puta pitali za izjavu, sad je dosao trenutak, izdiktirala svoje uslove i na tenderu su pobedile novosti.

Link to comment

ceniš da je u pitanju ljubomora na njen uspeh?

 

Od drveća ne vidiš šumu. Rušeći nju, oni zapravo ruše njega. Jasno je zašto baš sada a jasno je i kome to odgovara. Nije moje da o tome pričam ali sami će se prepoznati a njemu sam već rekao da pravi kobnu grešku što im to dozvoljava.

Link to comment

Sa svim se slazem, osim sa suptilnom pljuvkom, koja bi se tako nazvati mogla samo da nije asuptilne pljuvke u suprotnom smeru. Meni ovo lici na 4 godine me nema, izdejstvujem oslAbadjajucu presudu, i pokusavam da se vratim gde god. Logican je neki intervju. Verovatno su je bezbroj puta pitali za izjavu, sad je dosao trenutak, izdiktirala svoje uslove i na tenderu su pobedile novosti.

 

Njena melodramatična ispovest bi bila prihvatljiva (malčice bljutava, ali svarljiva) da u algoritam za uspešan povratak nije unela porodicu stradalog čoveka. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...