Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

ako nam je ovo klica bunta, do pištaljki i šerpi će stignemo negde oko 2050.

ja četres sedme idem u penziju a vi gledajte kako ćete

Link to comment

ja četres sedme idem u penziju a vi gledajte kako ćete

koju penziju?

 

tiš čekat penziju ali ona tebe neće.. :ph34r:

Link to comment

ovde je prevashodno ideja da svi gledaju ove specijalne programe o poplavi (jer je samo to na programu), da ova 3 dana čuju 100x da je ovo hiljadugodišnja voda, da se ništa nije moglo uraditi, da je urađeno mnogo više nego što je bilo moguće... pa će posle ta 3 dana u to poverovati ako kojim slučajem trenutno još razmišljaju svojom glavom.

Link to comment

ovde je prevashodno ideja da svi gledaju ove specijalne programe o poplavi (jer je samo to na programu), da ova 3 dana čuju 100x da je ovo hiljadugodišnja voda, da se ništa nije moglo uraditi, da je urađeno mnogo više nego što je bilo moguće... pa će posle ta 3 dana u to poverovati ako kojim slučajem trenutno još razmišljaju svojom glavom.

 

Neće. Probao i 1999., kao najneuspešniji ministar informisanja u istoriji.

Link to comment

Na B92 dokumentarac o okupaciji Jugoslavije, egzekucije live, vesanja live... taman izmedju dva dnevnika i izvestaja o poplavama da se opustimo.

Link to comment

Linč.

 

Bešmisve, još par godina Vučićeve vladavine i ovi će imati naoružane reportere™ koji će ići okolo, vršiti egzekucije i direktno uploadovati ekskluzivne fotografije i izveštaje™ na svoj portal zla. Čak su i komentari publike na ovo ispali iznenađujuće normalni.

Edited by beowl
Link to comment

Pitam se, pitam, da li još netko

osim mene, tv koristi samo za praćenje™ direktnih sportskih dogadjaja™?

tv koristim samo kao postolje za babin milje.

Link to comment

Linč.

 

Bešmisve, još par godina Vučićeve vladavine i ovi će imati naoružane reportere™ koji će ići okolo, vršiti egzekucije i direktno uploadovati ekskluzivne fotografije i izveštaje™ na svoj portal zla. Čak su i komentari publike na ovo ispali iznenađujuće normalni.

 

ovo je monstruozno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...