Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

U jbt, upravo pici durski tonalitet na jednoj televiziji, necu da kazem kojoj da ne ispadnem drukara.... 

 

 

Uh dobro je, zavrsilo se, sad ide aplauz

Edited by ficfiric
Link to comment

U jbt, upravo pici durski tonalitet na jednoj televiziji, necu da kazem kojoj da ne ispadnem drukara.... 

 

 

Uh dobro je, zavrsilo se, sad ide aplauz

 

Mislis durkara?

Link to comment

poceo sam i ja da govorim po kuci 'lebe mekani' :lolol:

na granici sam da pochnem <_<

 

mislim, idite u pershun kolektivno. radijus vektor odjutros regularno, ukljuchujuci i andjelu anakondu. ili dechji kanali nisu ni planirani?

Link to comment

Imao sam kolegu sa tim felerom. Stalno je ponavljao "lebe mekani". Otisao je za bg pre tri godine, i eto,... Vidim da se primilo i ovde

Link to comment

 

 

Obaveštenje

Poštovani korisnici, usled proglašenja Dana žalosti u Republici Srbiji u periodu od utorka u ponoć do subote ujutru biće obustavljeno reemitovanje kanala koji emituju zabavni sadržaj.

 

 

Poštovani,

 

Kao korisnik usluge IPTV Telekom molim vas da mi umanjite mesečni račun za naredni obračunski period, zbog toga što ste, mimo ugovora i bez zakonske potrebe, odlučili da obustavite reemitovanje kanala koji emituju zabavni sadržaj.  Odluka o Danu žalosti u Srbiji odnosi se na medije u Srbiji, a ne na kablovske operatere koji reemituju signal. Ovo naročito važi za inostrane programe na koje se, po prirodi stvari, odluka o Danu žalosti uopšte ne odnosi. 

Molim vas da cenzorske i poltronske instinkte, kao i sujeverni užas pred vlašću, zadržite za svoja četiri zida, a meni isporučite robu koju sam platio, ili izvršite nadoknadu štete. 

 

Link to comment

Zabole me, samo hoću da ih nerviram. Užasno mi ide na živce ovakvo poltronstvo i gaženje ugovornih obaveza.

 

A ako mi nekim čudom umanje račun za 50 dinara, to ću uplatiti za postradale. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...