Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

je li moguce dobiti tuzbu protiv kurira u ovakvim slucajevima?

 

ako je za neku utehu, 70% oglasa im je povučeno otkad je krenulo ovo sve

Link to comment

Sad mi kaže drugarica iz Paraćina da su im na totaltv isključili sve kanale osim informativnih tj. da citiram "svuda plava traka samo mi rade ovi što seru o poplavama 24 sata dnevno"...Pa zar i diskaveri i 24 kičen? Jel vi što imate kablovsku imate isti slučaj?

Link to comment

Discovery i National su tu, 24Kitchen je ćao... :isuse:

 

a rudolf danas kuvao za smestene u hotelu slavija.

 

472489_rudolf20052014ras-foto-d-zivancev

 

kod mene na ikomu jos ide 24kitchen.

 

dan zalosti

 

hoce li RTS da pusta klasicnu muziku?

 

rra propisala i tonalitet:

 

Nije dozvoljeno emitovati humorističke, zabavne, folklorne i druge sadržaje sa zabavnom i narodnom muzikom, što se odnosi i na filmove i serije, osim onih koji su dokumentarnog sadržaja. Treba emitovati umetničku i instrumentalnu muziku molskog tonaliteta, kao i emisije koje su prikladne danu žalosti.
Link to comment

Sad mi kaže drugarica iz Paraćina da su im na totaltv isključili sve kanale osim informativnih tj. da citiram "svuda plava traka samo mi rade ovi što seru o poplavama 24 sata dnevno"...Pa zar i diskaveri i 24 kičen? Jel vi što imate kablovsku imate isti slučaj?

 

Tačno. Ali su zato pustili reprizu reprize Vučića na kanalu Pink Kids.

Link to comment

Na svim Pinkovim kanalima (comedy, horror, premium, movies 2 i 3, action 2 i 3).

 

I kako onda da ti ne bude dan žalosti.

Edited by Turnbull
Link to comment

Juče je RRA privodio urednike medija "poznanju zakona".Kažu da je razgovor bio tragikomičan.E da pop se žalio što mediji nisu objavili da je i RRA izdvojila sedstva u humanitarne svrhe!

 

Послато тетејцем

Link to comment

Na radiju Studio B stanje redovno, jutarnji format "oldies but goldies", ništa instrumentali. Veovatno popa još nije odvrteo skalu do 99,1. Izgleda da cela mreža S medije strogo prati molsku zapovest iz centralnog komiteja. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...