Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

+1000

Ja sam mislio da je moguće naći ali na kraju sam došao na ovo aramovo....Jedino što oni nemaju app za mobilni pa da je prilagođeno mobilnom

kako bre nemaju?

za iphone ima, evo mi ga instaliran... a cini mi se da su bar godinu dana ranije izbacili app za android.

Edited by aram
Link to comment

kako bre nemaju?

za iphone ima, evo mi ga instaliran... a cini mi se da su bar godinu dana ranije izbacili app za android.

:frust:  :frust:  :frust:  imaju cak i za WP izgleda...

Link to comment

 

 

– Proučavanjem nauke se i ja lično bavim. To su moje, da tako kažem, popodnevne aktivnosti.

 

:Hail:

 

:lol: 

 

Inace to je onaj kralj sto je trazio male Zivojine po Srbiji :D

 

http://arhiva.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/traze-se-svi-mali-zivojini-u-srbiji-evo-zasto/155454.phtml

 

maxresdefault.jpg

Link to comment

Ovo sa sinom Milana Pantića je prvorazredna svinjarija. To što je ta osoba moralni pigmej nema nikakve veze sa njegovim hrabrim ocem.

Link to comment

Jel ovo sve ima veze sa Canom Subotićem, Bekom i sl. - ovom Svetlanom V. iz Aloa se bavio lično i Petar Luković sa E-novinama, negde u vreme nestajanja hardova i štampača?

 

DJ Vučićević i Gordana Uzelac na radnom zadatku 'razotkrivanja afere'... izgleda da čak i priloge montiraju zajedno, ovo liči na njen glas na Informer video isprdku... a Goca u seksi-ekstazi dok prvo pero Srbije rešeta zaverenike  :fantom:

 

Link to comment

Pomislice dobri ljudi da imam nesto protiv njih, ali moram.

 

Naslov jedne danas objavljene vesti u jednom domacem mediju: "KRV, BLATO I LUBRIKANTI: Evo gde je pao ozloglaseni El Capo"

 

Naslov juce ili prekjuce objavljene vesti u Gardijanu: "Blood, mud and lube / How El Chapo's luck came up short in small town sex motel"

 

Sve razumem - i prevodjenje, i nenavodjenje, ma super je i sto prevode, bolje nego sami da pisu, ali... mora li bas isti naslov?

Edited by Malvo
Link to comment

juce otvorim blic na telefonu. od prvih 10 vesti na naslovnoj strani 7 su o nekim ubistvima. jebes i novine i narod kojima su takve vesti najprivlacnije.

Link to comment

Nije mi poznata njihova vlasnicka i uredjivacka politika, mozda je sve to cena za pare koje mlate, ali svakim danom gomilaju minuse: kvalitet tekstova nikakav, gomilanje idiotskih clanaka, sve manje suptilna propaganda (pracenje sukoba unutars SNS-a najbolji primer - Tomini losi, Vucic dobar), sve vise potpuno neprimerenih poteza, tekstovi puni pravopisnih i stilskih gresaka, prevodjenje tekstova iz inostranih medija od reci do reci (cak i naslova) i bez navodjenja izvora, elegantno obilazenje svake teme koja bi mogla da im napravi problem i ganjanje srednjih i nizih esalona vlasti i kriminala... Kako su krenuli, samo ih ranija reputacija deli od toga da ne udju u isti kos sa Kurirom ili Informerom. Izgleda je najvaznije imati izvore u policiji koji ce prvi da jave i prepricaju sta se desilo. Naravno, i "izvor iz vrha vlasti".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...