Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Требало би да на сајту МОС има колико средстава су примили поједини савези.

Ови спортови које си навео би требало да остваре добар пласман на Олимпијади, и то што си навео је у склопу припрема за исту (олимпијски циклус је да две године иде више пара за Олимпијаду). Верујем и да су се спонзори отворили за исту - били су билборди раније баш са овима које си навео. Значи да то нису баш тако мали спортови.

Edited by vathra
Link to comment

Ovo je takva uživancija...

 

a1f7c6fbd58bbe3f65841e104829723e51032580

 

Btw, molim insajdere da kažu nešto više o pisanju onog lika sa Benchmarka glede Arene i Premijer lige...

Link to comment

Btw, molim insajdere da kažu nešto više o pisanju onog lika sa Benchmarka glede Arene i Premijer lige...

 

ne misliš valjda na pisanje onog lika što ima dva posta?

Link to comment

Usled sveopšte tabloidizacije i banalizacije medija treba mi predlog odnosno sugestija oko domaćih medija na kojima mogu da pročitam vesti iz zemlje. Jasna mi je situacija oko stanja medija kod nas, ali tražim nešto gde bih mogao makar dnevna dešavanja da otpratim ponekad i informišem se da li je i ove godine sneg iznenadio putare, a da mi se u naslove ne umeša vest o nekoj vrtirepki koja fenomenalno izgleda u 54-toj godini 15 minuta nakon porođaja. Ako ima tako nešto da se nađe.

Link to comment

Usled sveopšte tabloidizacije i banalizacije medija treba mi predlog odnosno sugestija oko domaćih medija na kojima mogu da pročitam vesti iz zemlje. Jasna mi je situacija oko stanja medija kod nas, ali tražim nešto gde bih mogao makar dnevna dešavanja da otpratim ponekad i informišem se da li je i ove godine sneg iznenadio putare, a da mi se u naslove ne umeša vest o nekoj vrtirepki koja fenomenalno izgleda u 54-toj godini 15 minuta nakon porođaja. Ako ima tako nešto da se nađe.

ez aj sed vise puta - nema. jedino resenje je naslovi.net, pa onda uz registraciju mozes da podesis stvari koje ce ti se pojavljivati, broj vesti iz odredjenih oblasti, izvore vesti i td. i sl.

Edited by aram
Link to comment

ez aj sed vise puta - nema. jedino resenje je naslovi.net, pa onda uz registraciju mozes da podesis stvari koje ce ti se pojavljivati, broj vesti iz odredjenih oblasti, izvore vesti i td. i sl.

+1000

Ja sam mislio da je moguće naći ali na kraju sam došao na ovo aramovo....Jedino što oni nemaju app za mobilni pa da je prilagođeno mobilnom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...