Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ne razumem, zašto bi oni to radili? Ljudi su ostali bez poslova od kojih su živeli, zašto tačno bi trebalo da se bave volontiranjem u uslovima kućnog videa?

Ok, slažem se da ne treba ni da se odaju alkoholu i lamentu, ali i to je onako jedna ljudska reakcija na problem u kome su se našli, čak sasvim uobičajena.

 

Mozda i ne bi trebali, ne znam. Mozda je bolje da se posvete vocarstvu ili da potraze neki spas u inostranstvu. Verovatno sam besan zbog toga sto se gasi svaki nacin da cujes razlicita misljenja i sebicno bih da imam mogucnost gledanja takvih emisija. Ako zele da se bore protiv rezima i bave novinarstvom u takvim uslovima (nazad u 90-te) onda, jebiga, best shot su im N televizija ili internet. Na stranu sto mislim da Olja jos ima neko ime koje bi moglo da okupi ekipu, nadje prostor, pozove goste i bude itekako svrabez koji ce onog da dovodi do ludila. Sigurno bi izgledalo bolje nego na onom klipu iz '97 sto je okacio Arsenijevic na svom FB-u. Sa druge strane jasno mi je da oni vise nisu u godinama da budu poletni revolucionarni™ novinari, karijere su vec izgradjene i tako dalje. Necu vise na ovu temu, ocigledno zvuci kao glupost i sigurno se nece ostvariti.

Edited by Mos
Link to comment

može li ko da okači klip slavišine emisije(poslednje)

izgleda se pominje i neki moj uradak, kao vrhunsko manipulativni, pa da pogledam

 

:s_w:

Link to comment

može li ko da okači klip slavišine emisije(poslednje)

izgleda se pominje i neki moj uradak, kao vrhunsko manipulativni, pa da pogledam

 

:s_w:

 

ako sam dobro razumeo priču, ništa ne ide na net dok ne prođe i repriza koja ide početkom januara..

Link to comment

može li ko da okači klip slavišine emisije(poslednje)

izgleda se pominje i neki moj uradak, kao vrhunsko manipulativni, pa da pogledam

 

:s_w:

Mislim da prođe par dana, možda zato što je gotovo bude ubrzo...

BTW, svaki uradak je manipulativan! ;)

Kad je to bilo? Da probam da navatam na D3 unazad?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Čini se u stvari da nikakva ukidanja emisija ne urušavaju toliko slobodno novinarstvo koliko stvaranje klime uzaludnosti zbog čega novinar sam odluči da batali svoju profesiju. Već ste zaboravili dobrovoljni eskapizam Dacke Vučinić ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...