Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pusti pricu. Koja, btw, nije bila dosadna, neretko netacna i cesce iritantna.

 

Naravno.

 

Otvori svoj YT kanal i pravi emisije koje ce gledati dva i po coveka, verovatnije ni toliko.

 

Poenta je u mogucnosti da se u gledanoj emisiji koja ima minimum debatske kulture nesto pametno cuje. btw. Ranko Munitic je vidjen samo u tom dosadnom utisku nedelje kao solo gost, dok smo na drugim televizijama gledali Seke i Karleuse kao propagatore vrednosti.

 

Meni je neverovatna ta kolicina elitizma iz srpskih opanaka, ne razumem je prosto, ne znam odakle i iz kakve realnosti dolazi, niti cu je razumeti dok sam ziv. Znam kako izgleda realna Srbija, znam sta od nje mogu da ocekujem a sam utisak nedelje ili 24 minuta su za ovakvu Srbiju 1 malo cudo kvaliteta i korisnosti.

Link to comment

Inace, Olja i Kesic bi mogli da otvore taj pomenuti YT kanal. Ne zahteva previse ulaganja i bilo bi gledano (ako jebeni Zvoganj ima 800k po videu) od strane ljudi koji su uvek gledali. Onda bi morali da ukinu internet da ih zabrane.

 

Samo sto je tako nesto, verujem, njima ispod casti. Od autorske emisije do youtube-a, ne ide. 

Link to comment

Inace, Olja i Kesic bi mogli da otvore taj pomenuti YT kanal. Ne zahteva previse ulaganja i bilo bi gledano (ako jebeni Zvoganj ima 800k po videu) od strane ljudi koji su uvek gledali. Onda bi morali da ukinu internet da ih zabrane.

 

Samo sto je tako nesto, verujem, njima ispod casti. Od autorske emisije do youtube-a, ne ide.

 

zapanjili bi se kolika je mizerna gledanost tih kanala. eventualno bi kesić prošao kako-tako ali više kao njuz.net kanal

kesić sada ne dobacuje do 2 rejta, bećkovićka je bila tu negde dok je išla

 

novi mediji traže nova lica

 

un nije uspeo da implementira ni fb ni tw, a imao je penal šansu. sve je do inercije autora

Link to comment

zapanjili bi se kolika je mizerna gledanost tih kanala. eventualno bi kesić prošao kako-tako ali više kao njuz.net kanal

kesić sada ne dobacuje do 2 rejta, bećkovićka je bila tu negde dok je išla

 

novi mediji traže nova lica

 

un nije uspeo da implementira ni fb ni tw, a imao je penal šansu. sve je do inercije autora

 

na koje kanale misliš ? osim onog kvazi psihologa što ga je Vasa pominjao po zlu, da li uopšte ima domaćih politički yt ?

Link to comment

Ih, bre... Povezujes mene s elitizmom, ko Olju s Matijom. Ja sam ti pre seljitizam. Meni valja javno i zikina sarenica. Red pitalica, red muzeja, red narodnjaka, red opere, red turbonarodnjaka. Ne bih da se kunem, al' mislim da na temi o utisku nisam jednu kritiku ostavio. Cak rekoh da sam redovno gledao. Placem, al gledam. Privatno. Munitic je davno umro. Ako se ne varam bio je sam u utisku. Lepo. Al bio je i na RTSu. Puno puta. Ima svasta da se proceprka na dvojci i trojci. Tako da ne zalim za utiskom. Kad bi ga vratili na tv, opet bih ga gledao. I opet bi bilo isto. Provokativna pitanja. Rezultati isti.

 

Edit

Obratih se kalizuli, jebo me android

Edited by hefaca
Link to comment

Inace, Olja i Kesic bi mogli da otvore taj pomenuti YT kanal. Ne zahteva previse ulaganja i bilo bi gledano (ako jebeni Zvoganj ima 800k po videu) od strane ljudi koji su uvek gledali. Onda bi morali da ukinu internet da ih zabrane.

 

Samo sto je tako nesto, verujem, njima ispod casti. Od autorske emisije do youtube-a, ne ide.

Nikakvog efekta, jer bi njihov kanal otvarali samo oni koji i ovako ne glasaju za aktuelni režim ...

 

Režim će se sam urušiti, ne treba tu ništa raditi. Ali je problem što će se rezervoar njihovih glasova preliti prema ekstremnim političkim opcijama ...

Edited by stoka
Link to comment

Tako je, posto je poznato da je mnogi radikal promenio misljenje zbog Utiska. Ne moze i da preobracuje i da mi cujemo istinu ali moze za pocetak da se negde vode dijalozi kao na ovom panelu.

Link to comment

na koje kanale misliš ? osim onog kvazi psihologa što ga je Vasa pominjao po zlu, da li uopšte ima domaćih politički yt ?

pisao o potencijalno yt kanalu olje b. i zorana k.

Link to comment

Eto pravog izazova! Ajd sad Kesiću!

Ehhh ne ovde neki meteor treba definitivno!

ne znate pojma. zapad todorovic treba da napravi svoju emisiju i rasturi obojicu. e, to bi bio dogadjaj :D

Link to comment

Inace, Olja i Kesic bi mogli da otvore taj pomenuti YT kanal. Ne zahteva previse ulaganja i bilo bi gledano (ako jebeni Zvoganj ima 800k po videu) od strane ljudi koji su uvek gledali. Onda bi morali da ukinu internet da ih zabrane.

 

Samo sto je tako nesto, verujem, njima ispod casti. Od autorske emisije do youtube-a, ne ide.

Skupili bi max po 10k pregleda po emisiji, ako i toliko

Link to comment

Inace, Olja i Kesic bi mogli da otvore taj pomenuti YT kanal. Ne zahteva previse ulaganja i bilo bi gledano (ako jebeni Zvoganj ima 800k po videu) od strane ljudi koji su uvek gledali. Onda bi morali da ukinu internet da ih zabrane.

 

Samo sto je tako nesto, verujem, njima ispod casti. Od autorske emisije do youtube-a, ne ide. 

 

Potreban je studio, rasveta, scenografija, tehnicka ekipa, rezija. A to ne kosta kao kikiriki.

 

E sad, ako ce da otvaraju video blog sniman web kamerom onda jebi ga, nece se od toga leba najesti.

Link to comment

ne znate pojma. zapad todorovic treba da napravi svoju emisiju i rasturi obojicu. e, to bi bio dogadjaj :D

 

taj bi verovatno jedini uspeo da me pravilno usmeri da glasam za vučića

Link to comment

 

 


Inace, Olja i Kesic bi mogli da otvore taj pomenuti YT kanal. Ne zahteva previse ulaganja i bilo bi gledano (ako jebeni Zvoganj ima 800k po videu) od strane ljudi koji su uvek gledali. Onda bi morali da ukinu internet da ih zabrane.
 
Samo sto je tako nesto, verujem, njima ispod casti. Od autorske emisije do youtube-a, ne ide.

Mogu da se udruže sa Zvoganjom /Zvognjem?!?, neka im pruži tehničku podršku (ako mu Trovani Trovač nije zabranio ugovorom).

Edited by Reaktor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...