Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Meni na kurac ide ovaj perfektan PPPnarod kojem je B92 jos pre deset+ godina bila previse komercijalna ( :isuse: najnegledljivija televizija koja je postojala u to vreme), narod kojem je utisak nedelje bio Beckovicevski buckuris valjda nedovoljno urban i kul, nepogresiv PPPnarod kojem je Kesic trecerazredni komicar a Teofil Pancic DeEsov pajac nad kojim treba zapusiti liberalne nosnice etc.

 

Pa ih sad gledamo pijane, ponizene, poskidane sa programa i jos se cudimo sta im bi, valjda su oni umesto svih nas pozvani da se fajtaju sa Vucicem a mi da krcamo kokice i komentarisemo ako neko zabalavi od votke ili mu zadrhti glas kada govori o gubitku posla.

 

Mi smo jebeno prava slika Srbije, evo bas ovde na PPP.

Link to comment

Pa ih sad gledamo pijane, ponizene, poskidane sa programa i jos se cudimo sta im bi, valjda su oni umesto svih nas pozvani da se fajtaju sa Vucicem a mi da krcamo kokice i komentarisemo ako neko zabalavi od votke ili mu zadrhti glas kada govori o gubitku posla.

 

Pa to, nikako mi nije jasno, ljudi su izašli više nego što je maltene bilo ko ko ih proziva, šta ja da zameram Kesiću kad ne bih smela ni peti deo toliko da se izložim, o čemu mi pričamo.

Link to comment

Meni na kurac ide ovaj perfektan PPPnarod kojem je B92 jos pre deset+ godina bila previse komercijalna ( :isuse: najnegledljivija televizija koja je postojala u to vreme), narod kojem je utisak nedelje bio Beckovicevski buckuris valjda nedovoljno urban i kul, nepogresiv PPPnarod kojem je Kesic trecerazredni komicar a Teofil Pancic DeEsov pajac nad kojim treba zapusiti liberalne nosnice etc.

 

Pa ih sad gledamo pijane, ponizene, poskidane sa programa i jos se cudimo sta im bi, valjda su oni umesto svih nas pozvani da se fajtaju sa Vucicem a mi da krcamo kokice i komentarisemo ako neko zabalavi od votke ili mu zadrhti glas kada govori o gubitku posla.

 

Mi smo jebeno prava slika Srbije, evo bas ovde na PPP.

U centar, ma koliko se ovde neki ljutili.
Link to comment

Ček ovako, B92 počeci.

 

vesti

Sloba i Hag, po i jo

Utisak

Istina odgovornost pomirenje

i razne levičarske varijacije na gornju emisiju

Mile protiv tranzicije

South Park

Zorana lista elektronska valjda, Fridom lolipop, Deana komercijalna, Pavle indie

Vesele sedamdesete

Neon i ostali noćni termini (Ciklotron, Kesić i BG frikovi,  Ćirilo i Predgrađa, A Touch of Frost, Secret Life of Us, The Lakes, Cracker, Louis Theroux)

dobri filmovi

MTV2 noću

 

Ja bih rekao da je to bila jedna od najboljih televizija ikada u nas.

Link to comment

Meni na kurac ide ovaj perfektan PPPnarod kojem je B92 jos pre deset+ godina bila previse komercijalna ( :isuse: najnegledljivija televizija koja je postojala u to vreme), narod kojem je utisak nedelje bio Beckovicevski buckuris valjda nedovoljno urban i kul, nepogresiv PPPnarod kojem je Kesic trecerazredni komicar a Teofil Pancic DeEsov pajac nad kojim treba zapusiti liberalne nosnice etc.

 

Pa ih sad gledamo pijane, ponizene, poskidane sa programa i jos se cudimo sta im bi, valjda su oni umesto svih nas pozvani da se fajtaju sa Vucicem a mi da krcamo kokice i komentarisemo ako neko zabalavi od votke ili mu zadrhti glas kada govori o gubitku posla.

 

Mi smo jebeno prava slika Srbije, evo bas ovde na PPP.

 

 

+1

 

I sad kad ih takve gledamo, trebalo bi da ustanemo i da im PPPomognemo ako iole držimo do blaziranosti koju volimo da praktikujemo.

Link to comment
narod kojem je utisak nedelje bio Beckovicevski buckuris valjda nedovoljno urban i kul, 

 

What? What?

 

Sve sve, ali ja zaista ne znam nikoga (na ppp i šire) da zamera Utisku to što nije bio dovoljno urban.  :mellow:

Link to comment

Ček ovako, B92 počeci.

 

vesti

Sloba i Hag, po i jo

Utisak

Istina odgovornost pomirenje

i razne levičarske varijacije na gornju emisiju

Mile protiv tranzicije

South Park

Zorana lista elektronska valjda, Fridom lolipop, Deana komercijalna, Pavle indie

Vesele sedamdesete

Neon i ostali noćni termini (Ciklotron, Kesić i BG frikovi,  Ćirilo i Predgrađa, A Touch of Frost, Secret Life of Us, The Lakes, Cracker, Louis Theroux)

dobri filmovi

MTV2 noću

 

Ja bih rekao da je to bila jedna od najboljih televizija ikada u nas.

 

Pa to ti kazem.

 

Televizija sa nacionalnom frekvencijom koja pravi program za u vr glave deset hiljada ljudi u Srbiji je neodrziva kao takva.

 

Mada je i ova programska sema koju si napravio nekima bila ihahaj komertzijala i to u onom pinkovskom smislu.

 

Problem je sto je elita u Srbiji (mislim na mentalni krug dvojke i simpaticnu savamalu)  odlepljena od srpske stvarnosti i cifara koje iz te stvarnosti dolaze. Dajte im kolaca ako nemaju leba, cesto se cuje.

 

@Pejsi: pa bilo jebiga, eno ti topika pa citaj pljuvanje. Cedisti (i liberali™ uopste) dominiraju. Meni to ko ona nesrecnica sto je snimala dokumentarac o njenom Beogradu pa usla u gradski bus da glasno pita znaju li ko je onaj stari Beogradjanin Dusko (a on Nislija bese).

Edited by Caligula
Link to comment

ok lako je reci da je ljilja jadna jer je to ocigledno ali ona ovde govori najvazniju stvar od svih. za vucica se zalite tadicu. nije alek napravio ovaj sistem nego tadic, a ovaj ga je samo degenerizovao do koske...

Link to comment

ok lako je reci da je ljilja jadna jer je to ocigledno ali ona ovde govori najvazniju stvar od svih. za vucica se zalite tadicu. nije alek napravio ovaj sistem nego tadic,

 

trt

 

DSC09440.jpg

Edited by Caligula
Link to comment

Treba istrpeti Olju u prvih 20ak minuta. Ostatak je vredan toga.

 

 

edit: i +1 za Yola. Ljilja je ona stara koja uvek voli da "sagleda obe strane" i da se "ne svrstava", da ukaže na licemerje druge strane. Ali više puta to ovde radi sa pravom. Ipak, uz sramne delove gde brani Vučićevića i aferu državni udar kao neki nebitan događaj. 

Edited by salerokada
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...