Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Jutros sam na Blicu procitao jednu 'vest' koja je imala preko 20 pravopisnih, stilskih i tipografskih gresaka. Malo i veliko slovo, zarez, navodnici, spojeno sto treba i rastavljeno sto ne treba, red reci u recenici - ama kao da je istrenirani majmun postavljao vest. Ono jeste da je tekst u vezi sa Farmom, ali ima li tamo nekog lektora osnovnog pravopisnog testa pre zaposljavanja?

Link to comment

meni je najvece iznenadjenje da se ulazak na tribinu placa?!

nema zezanja sa trzistem.

To je bezveze ako se kasnije snimak postavi na Jutjub koji svi mogu besplatno da preuzmu. Ali se čini da se ne plaća prisustvo nego koktel nakon tribine ...

Link to comment

Pa dok se plaća hleb u supermarketu, mora i sve ostalo da se plaća, jbg. Čak i ako se ne plaća ulazak na tribinu to ne znači da je besplatna, samo da je platio neko drugi. iliti slabo ima besplatnog ručka.

Pa sve je to Ok. Ali ova tribina je deo promo aktivnosti color presa i Economist-a tako da su oni plaćeni sve i da nema nikoga u publici. Verovatno je neko smislio da je karta dobar filter...
Link to comment

Pa sve je to Ok. Ali ova tribina je deo promo aktivnosti color presa i Economist-a tako da su oni plaćeni sve i da nema nikoga u publici. Verovatno je neko smislio da je karta dobar filter...

 

Pa i to je ok.

Link to comment

Ти сигурно свој посао радиш бесплатно, из љубави према струци.

 

ne prozivam ucesnike vec organizatore.

mislio sam da color press grupa radi da bi sebe promovisala, a ne zaradila na ovakvim skupovima.

Link to comment

nerviram se od kako sam počeo da gledam, bre uopšte mi ne nedostaje utisak nedelje, kako uspeva olja da izmrcvari svaku reč koju kaže, gde i pročitah za događaj

Link to comment

ne prozivam ucesnike vec organizatore.

mislio sam da color press grupa radi da bi sebe promovisala, a ne zaradila na ovakvim skupovima.

Извини онда, погрешно сам разумео.

Link to comment

Postavili su i treći panel:

 

koji je q olji? ovo je prejadno. 

 

21:32 - "opa, prešli smo na japance. nema zviždanja, ima samo japanci."

Edited by pacey defender
Link to comment

Da, ako misliš da je ok plaćati promociju proizvoda...

 

Pa ok je ako ne možeš da smisliš drugi način da proizvod ispromovišeš onima koji će sutra biti potencijalni kupci, a ne "beskorisnom" delu populacije.

Link to comment

koji je q olji? ovo je prejadno. 

 

21:32 - "opa, prešli smo na japance. nema zviždanja, ima samo japanci."

 

Deluje vrlo pijano, nisam je viđala u takvom izdanju dok je radila Utisak.

Link to comment

Malo je tuzno kako lamentiraju nad svojim nesrećnim sudbinama. Mucno je gledati kesića kako želi da bude odgovoran i ne želi da insinura a u emisiji mu to cesto nije bio problem. Nadao se rejting će ga spasiti. Sad kad se sve raspada ne bi da kaze otvoreno da se radi o AV. Tako se i Olja ponasala neko kratko vreme dok su je skidali, utvrdjivala poziciju u pokusaju da ipak ne izgubi posao. Lozenje na privatizaciju medija i privatizaciju svega ali je fora sto su vlasnici nisu postali njihovi kumovi nego neciji drugi kumovi i sad kao neki propali glumci utapaju se u alkoholu kukajuci nad svojom sudbinom.

Teofil kratak jasan i jebitacan. Kod Krla me samo zanima kolika je ta zarada da brani sve ovo sto brani. Koliko kosta da to pricas, cisto da izvagam vredi li tih para.

Link to comment

+1

 

Kesić me baš iznervirao sa tim neću da kažem, ne znam sigurno... Jasno mi zašto to radi, ali, to ga neće sopasiti...

 

Krle i Ljilja su jadni, ali to se i olekivalo...

 

Teofil iznenađujuće dobar, u stvari odličan i direktan..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...