Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Obavezno pogledati deo s Jokanovicem od 12:08.

 

Mali tizer slicnog sadrzaja:

 

"VREME": Čitate li vi pisma poslušnog građanina Srbe?

 

ŽARKO JOKANOVIĆ: Da, ponekad pročitam i pitam se kakav "idiot" ovo piše i šta mu to treba u životu.

 

Ne krijete, ipak, da ste vi autor?

 

Ne krijem. Kada je jedno od prvih pisama objavljeno, "Srećan vam rođendan, dragi naprednjaci", od rane zore do kasno uveče zvali su sve žive u "Blicu" da pitaju ko je autor. Onda im se uveče sam Vučić javio i kazao da je saznao da sam to ja. Pominje to i u svojim intervjuima i nastupima, a meni je fascinantno da se premijer jedne države razračunava sa satiričnim tekstovima. Kakav dokon čovek!

Edited by vememah
Link to comment

Postavili su i treći panel:

 

 

Olja - čini se malo pod gasom. Ništa strašno, verovatno samo par čašica ... 

Ljilja - ljigava po običaju ...

Jokan - najkonkretniji, ali gde si batice bio kad je najviše trebala tvoja energija, nego si još početkom 90-ih pobegao iz politike? 

Krle - no koument ...

Kesa - taj čovek je već uništen. Čak i ako mu sasvim ne ukinu emisiju, povući se se sam iz projekta, ozlojeđen i potrošen ...

Edited by stoka
Link to comment

Teofil - standardno dobar i sa suštinskom misli: privatizacija medija dovešće do diktature jednoumlja, jer su većinu njih kupili ljudi režima i to našim, odnosno budžetskim parama ...

Link to comment

privatizacija medija dovešće do diktature jednoumlja, jer su većinu njih kupili ljudi režima i to našim, odnosno budžetskim parama ...

 

koga briga za nekakvo višeumlje kad po istraživanju od 16 marta 2014 plebiscitarnih 96,80% tzv glasača tzv srbije nema ništa protiv ove vlasti  :fantom:

Link to comment

Olja - čini se malo pod gasom. Ništa strašno, verovatno samo par čašica ...

Ljilja - ljigava po običaju ...

Jokan - najkonkretniji, ali gde si batice bio kad je najviše trebala tvoja energija, nego si još početkom 90-ih pobegao iz politike?

Krle - no koument ...

Kesa - taj čovek je već uništen. Čak i ako mu sasvim ne ukinu emisiju, povući se se sam iz projekta, ozlojeđen i potrošen ...

Dobro sad, kao da je Kesić i bio nekad neki kapacitet...
Link to comment

Kesić da bega iz Srbije, čovek ima samo jedan život. Dobru priču je napravio dok je trajalo, za dalje nek gleda šta god sa onog topika za emigraciju, bodovi za Kanadu, medicinske sestre za Nemačku, pa dok još može da se ode.

Link to comment

meni je najvece iznenadjenje da se ulazak na tribinu placa?!

nema zezanja sa trzistem.

 

Pa dok se plaća hleb u supermarketu, mora i sve ostalo da se plaća, jbg. Čak i ako se ne plaća ulazak na tribinu to ne znači da je besplatna, samo da je platio neko drugi. iliti slabo ima besplatnog ručka.

Edited by Dagmar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...