Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

danas sam naleteo na K:CN. valjda je to naj kopernik, ili nije? elem, čovek drži monolog. liči mi na onog poslenika đuku. je' to on? računam da je gost i da prosipa pljuvku po opoziciji ™. u jednom momentu kažem ženi: jel' to on o svojima?. biloje u stilu: 

ne dopuštaju dijalog, razmenu mišljenja

stoput ponovljena laž postaje istina (ilustracija: vučić je diktator)

služe se nasiljem........... 

 

posle parminuta čovek stane i kaže da imaju nekog na vezi , neko se javi, postavi pitanje. stisnuh dugme na daljincu. ostah zblanut. čija je to TV?

Link to comment

Jedan je Đuka, i na televizoru i u skupštini i u životu... nema takva dva  :fantom:

Borac protiv diktature opozicije!

 

 

XAXAXAXA - morao sam da proverim kako je bilo to danas kod Đukelčeta, i prilično je bilo jako - predstavlja se novi broj AfereTM u kojoj eto i on sam piše kolumne, a u AferiTM se inače objavljuju samo tačne i proverene informacije za razliku od 'dnevnih novina' - i u predstavljanju mu pomaže glavni i odgovorni urednik AfereTM Predrag Jeremić, lik koji je apsolutni klon Đuke (i koji je zamenjivao Đuku u ovoj istoj emisiji kad je Đuka imao višak posla u Skupštini pa je morao biti opravdano odsutan kao autor  :lolol: )

 

BTW, ako ne grešim Aferu je svojevremeno pre godinu-dve-tri pokrenuo 'onaj' Legijin glodur kao odgovor na Tabloid i konkretno na ono od jednog broja što je Predrag Popović ko trololo izbacio 

Edited by akibono
Link to comment

Lik iz skroz gradjanske, danasovske price, proevropski nastrojen, dosadno normalan.

 

Iznenadjen sam. Nisam znao da ima kapacitet za vodjenje tabloida.

Link to comment

Možda ga je ovo preporučilo za glodura:

 

Ratko Femic @RFemic

Ministar policije će povući kriv prijavu protiv čelnika Kurira koju je MUP danas podneo.Svi iz AMG(750) poručujemo da nas povuče za kurac

 

https://twitter.com/RFemic/status/672889436460421122

 

AMG = Adria Media Group, vlasnik Kurira, Newsweeka...

Edited by vememah
Link to comment

sa tribine u mikseru o medijima, drzava je na razne nacine u prethodne 4 godine ulozila oko 60 miliona evra u medije. ubedljivo najveci investitor.

(olja, krlo, kesic, teofil, ljilja, lalic...)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...