Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

i tako kažeš?

 

11. 12. 2015, 16:35

 

A gde su cuvena Mitroviceva prepucavanja u minut deset sa regulatornim telima? Ko ce dukine njegovo cedo, a da nije on sam... Nego, Happy zeza. Oni ne bi prekidali do 2020. Dok je njih, pink nece pokleknuti (hehe kleknuti)...

Link to comment

Nije drogiranom manijaku toliko stalo do farme, pogotovo od kada je posle dva sastanka shvatio da peconi slabo hoće da bude u podređenom položaju... Al sad jbga treba nekako izaći iz toga...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Nepravda je što Blic nema svoju temu :(
 
Od sinoć na Blicu stoji ovaj naslov:
 

Blagojević: Obnovićemo 3.000 kola, domova zdravlja, vrtića...

 

 
a sad su me uspešno privukli i sa ovim naslovom:
 

Marković: Srbija u EU tek 2017. godine

Potpredsednik SPS i istoričar Predrag Marković ocenio je u Svilajncu da je 2027. godina realan datum ulaska Srbije u EU, odnosno za 12 godina.

Link to comment

Дебили на Б92 поставили "вест" да је Кјубрик признао лажирање спуштања на Месец. :isuse:

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2015&mm=12&dd=13&nav_id=1073973

 

Ево како је снимљен лажни и тервју за који цареви мисле да је прави:

 

 

Naslov je misleading

 

edit: osim ako silne navodnike u tekst nisu dodali naknadno, što me ne bi čudilo

Edited by copkillah
Link to comment

"Ako niste sigurni kome da verujete, evo i transkripta najzanimljivijih delova intervjua:

 

“Kjubrik”: Izveo sam veliku prevaru američke javnosti, o čemu ću sada reći nešto više, a što uključuje i vladu SAD i NASA, da su sletanja na Mesec lažirana, da su SVA sletanja na Mesec lažirana i da sam ja bio osoba koja je to snimila”.

 

Мени су лудаци симпатични и када ми неко исприча да, рецимо, Финци не постоје (теорија једног мог другара који је био убеђен да су Финци у ствари Швеђани који нису успели да се пласирају на зимске олимпијске игре па користе измишљену Финску као неки "Б" тим), то ми је океј. Оно што не могу да преживим је екипа која је у фазону - да останем у истој аналогији - "Да ли Финска стварно постоји? Не знам, има оних који мисле да постоји, има оних који мисле да не постоји, али ја никада нисам упознао ниједног Финца и мислим да ништа не би требало у старту одбацивати и демократија је када свако има своје мишљење".

Link to comment

Да ли је Раша Попов био Стенли Кјубрик? Неки мисле да јесте, неки да није, али заиста личе. :fantom:

 

Мали и неопходни трол: текст о последњем одласку на Месец и разлозима зашто се после није ишло: http://io9.com/the-real-story-of-apollo-17-and-why-we-never-went-ba-1670503448?trending_test_three_e&utm_expid=66866090-68.Rvuykf2qT9qOAx_axtw3_w.2&utm_campaign=socialflow_gizmodo_twitter&utm_source=gizmodo_twitter&utm_medium=socialflow&utm_referrer=https%3A%2F%2Ft.co%2FekCmIVNjjQ

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...