Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Odlično. Vreme čuda je zaista najbolje što može da se čuje, a kompletan radio Beograd nešto najbolje što može da se čuje i vidi kao medij.

Slušao sam skoro ha ha karavan. Pa oni se bolje zezaju od Kesića.

 

Poslao tapatalk

+1

 

Zemlja čuda i ona emisija što ide subotom (borba protiv pilećeg pamćenja, da li se zove Mozaik vremena) su za tv emisije "angažovanog" tipa BBC iz najboljih dana

Link to comment

Na kraju obe epizode ide spisak onih koji su odbili da učestvuju u emisiji i to je ceo onaj talog sa dna kace od kojih dobar deo i sad trese tzv medijima. Ali zato imaš Struju i Minovića, Minović budistički mirno priča i propira sebe kao da je sve gledao sa treće galerije a svako pojavljivanje i šatrosvedočenje Hadži Antića me navodi da razlupam tv koji sam upalila samo da bih ovo odgledala. Nije da čak i ja ne znam razne uloge Ćuruvijine ali trenutak i način kako ga je Hadži prvi put pomenuo sa osmehom - e sad da vam ja kažem kakvo je taj djubre bio, je ... fale mi reči :yucky:

Ako nesto debelo ne gresim, prve epizode su snimljene i napravljene jos 2010. ili 2011, a nove (cini mi se deveta i deseta) su snimljene ove godine.

 

Na YT sam nasao i epizode 3-5, dalje nema, ili nisam dobro trazio. Ako se ne varam, medju onima koji nisu hteli da govore za serijal je i Tijanic, a on je pokojan vec dve godine, tako da bi bilo bizarno da su sada pravili serijal, a stavili Tijanica u tom kontekstu.

Link to comment

 

na pitanje Kurira zašto kao predsednica Udruženja novinara Srbije nije osudila postupak ministra policije, ona je odgovorila da u tome nije prepoznala zastrašivanje.

- Ne znam zašto je ministar Stefanović na konferenciju za novinare došao u pratnji pripadnika specijalnih jedinica, ali mi je teško da poverujem da je namera bila da se zastraše novinari - rekla je Smajlovićeva.

 

Ljilja nikada ne izneveri.

Link to comment

Samo u poslednjih par nedelja u medijima:

 

- politički angažovanu emisiju "prisluškivanje" zlaje živkovića skinuli sa radio-pančeva,

 

- politički angažovanu emisiju "mućni glavom" fiće mladenovića nakon 13 godina skinuli sa dvestadvojke,

 

- ma kakvi bili, dare i brakus bili su u svojoj zajedničkoj emisiji izrazito kritični prema režimu. Glasine kažu da je zato njihov tandem razbijen i brakus prebačen na drugi radio. dare sam vodi svoju emisiju i više ne razrađuje političke teme,

 

- B92 se oglušuje o kesićeve (i javne) zahteve u pogledu dalje saradnje ...

 

Da li smo samo previše paranoični ili je neko u ofanzivi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...