Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Onda pink cepa ko lud. Tamo reklame idu i kad se zavrse.

Normalno je da Alvirovic ima odredjene oglasivace, znanje imanje neke druge, a parovi margarin. E sad kolko rejtinga, tolko para.

Mante se 30% sera.

Link to comment

ne znam. zalosno je, veoma. kao kad onaj viche junuze junuze onom nesrecniku sa juga, ti cesh meni junuze... to je njihov manir, ochigledno. al kako se primishe svi odreda? mora da je mnogo magichno na vrhu piramide :unsure:

Jonuze :mad:

Link to comment

Jonuze :mad:

izvini junuze :cry:

 

zašto  :fantom:

zato shto nam je cele godine paor turao podnos onaj praziluk umotan u notnu svesku, ochekivala sam da je (on verovao da je) vishe nobl, makar da padne u nesvest kad je panika, pa da ga dizu pomou sirceta. ovako ostade samo miko-fo -_-

 

ali lepo je videti, da ne greshim dushu. volim ja i uspone, ali padovi su urnebes <_<

Link to comment

REM odgovara Tasovcu, pristojni su, za razliku od njega.

(ne znam zakon pa ne mogu proceniti ko je u pravu.)

 

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/2112306/%D0%9E%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80+%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%9F%D0%B8%D1%9B%D0%B0+%D0%A2%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%86%D1%83.html

 

Председник Савета РЕМ-а Горан Караџић понавља у изјави "Политици" закључак Савета да су ријалитији заузели велики део програма националних телевизија. Министра културе и информисања Ивана Тасовца подсећа на члан 23. Закона о електронским комуникацијама.

 

Министар Иван Тасовац је саопштио данас да подржава "медијску егзибицију" Горана Караџића да се ријалити програми емитују после 23 сата, али и додао да је нејасно какву врсту формално-правног акта у том погледу Караџић очекује од Министарства културе и информисања.

Коментаришући за Политику то саопштење, Караџић је рекао да се тада није осврнуо на, како је Тасовац рекао, "црну рупу у свемиру", већ на ону у медијском простору.

Министра је подсетио на члан 23. Закона о електронским комуникацијама.

"То је закон који је управо министар бранио, а у њему пише да подзаконске акте које доноси РЕМ мора да одобри Министарство културе. Очекујем њихову брзу реакцију", рекао је Караџић и додао да ће поменуто упутство у Министарство културе стићи почетком недеље.

Основно тужилаштво у Младеновцу поднело је раније захтев за забрану емитовања ријалитија "Фарма". Регулаторно тело за електронске медије није, међутим, усвојило тај захтев, али је најавило могућност доношења обавезујућег упутства према коме ће ријалитији, највероватније већ од идуће седмице, моћи да се емитују само после 23 сата

Link to comment

 

- Ovakva odluka je preterana. Oni koji misle da će da promene Srbiju ako zabrane rijaliti su megalomani - poručuje za "Novosti" Milomir Marić. - I ako se ukine rijaliti, Srbija će ostati ista, ni kulturnija, ni razvijenija, niti pristojnija. Rijaliti je bezazlena zabava za sirotinju i ogorčen sam što neko hoće da skine osmeh sa lica ojađenih Srba. Ovakvi programi nikoga ne ugrožavaju i nije istina da se tu vidi nešto što u realnom životu ne postoji. Starlete nisu izmišljene u rijalitiju. Mi smo samo hteli da i narod bar na TV vidi starlete, koje bogataši mogu da gledaju uživo.

 

jel' ovo ipak za doom?

 

jedino što je u pravu je ono sa skidanjem osmeha. "neko"  to hoće da uradi srbima neposredno pošto im je AV doneo osmehe na lica. zašto? baš sada?

Link to comment

Utisak nedelje, tanjug, farma...

Sta je sledece? City?

 

A nema bune Mitrovica Zeljka u minut dva-pet-sedam koja pocinje sa Postovani gospodine Karadzicu, Vi sto skidate osmeh s lica sirotinji raji...

 

Dao mitrovic 2 milke da udje u kolo, 3 da izadje.

Link to comment

Blic je objavio potpuno obucene porodicne fotke one nastavnice iz Vranja i predstavlja ih kao skandalozne nove golisave slike.

 

jebem im mater da im jebem mater. ima fotka na kojoj je žena sa sinovcem u nekom čamcu na livadi i piše da su rođaci te jadne žene odbacili navode da se ona na slici mazi sa svojim učenikom :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...