Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Morgana, imas tabele na temi o gledanosti. Tamo mozes pronaci sve serije u top 50 u ovoj godini. Duplog A nema u pedeset. Poredjenja radi, repriza Sojica tuce premijeru AA u istom terminu sa 8:6 u rejtingu u srednjoj populaciji (18-49). Total je ubedljivi 11:5 za Sojica. Isto cujem samo hvala za ovu seriju. Pokusacu i treci put da pogledam, prva dva puta je bolelo. Sojic je Soprano za ovaj duet.

3 boje zvuka imaju mizernu gledanost.

Link to comment

ta je emisija malo dosadnije no sto bi trebalo da bude. a mnogo sam nade polagala u nju. svejedno, gledam je kad se sjetim.

enivej, ima li potrebe da bilo sta rasturi sa ukupnom gledanoscu? kako sta stoji na odredjenom segmentu, valjda je i to vazno?

recimo, andrija i andjelka u odredjenoj starosnoj grupi i odredjenog zivotnog stila.

ni u najsrecnijim zemljama na svijetu, narocito u doba jako profilisanih kablovskih tv kanala, bas bas dobre i trajne stvari ne stoje po gledanosti rame uz rame sa sranjima, pa se opet isplate. valjda i oglasivaci vole da ciljaju javno mnjenje s manje rasipanja, sta znam. ili se stvarno reklamiraju samo deterdzenti i ulosci.

(samo da pojasnim, ne mislim da je emisija koja puca na ogromnu gledanost i sirok auditorijum nuzno sranje)

Edited by morgana
Link to comment

hehe. pa njima izgleda uopste ne treba amin Ministarstva za kulturu i informisanje, oni su inokosno telo.

sad traze napismeno od Tasovca da im odobri zabranu, a njemu ne pada na pamet da sluzi kao njihov gromobran.

 

kolika frka oko programa koji Pinku i Hepiju uopste ne trebaju, kako je ovde, na moje veliko cudjenje, napisano.

 

Реакција министра културе и информисања Ивана Тасовца на изјаву председника Регулаторног тела за електронске медије Горана Караџића

Датум: 20.11.2015.
Подржавам медијску егзибицију председника Регулаторног тела за електронске медије Горана Караџића да се ријалити програми емитују после 23 сата, упркос томе што је нејасно какву врсту формално-правног акта у том погледу очекује од Министарства културе и информисања.
Никакав званични допис РЕМ још нисмо добили, а не знам ни зашто би, јер је законски регулисано да је управо РЕМ надлежан за мониторинг садржаја и изрицање мера телевизијским емитерима, од издавања опомене и обавезујућих упутстава, до одузимања дозволе.
У сваком случају, уколико му је требао мој благослов за закаснелу реакцију – званично му га упућујем.
Такође му стојим на располагању уколико у наредних пар дана изненада реши да реагује на забрињавајуће ширење црне рупе у свемиру.

 

Link to comment

to sto je prostak?

 

a citam i citam Zakon o elektronskim medijima i apsolutno nigde ne pise da REM treba da nekome trazi dodatni pecat, oni su potpuno inokosni u radu  :lolol:  Tasovac je formalno u pravu.

 

Joj koji su to ulicari.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

ne znam. zalosno je, veoma. kao kad onaj viche junuze junuze onom nesrecniku sa juga, ti cesh meni junuze... to je njihov manir, ochigledno. al kako se primishe svi odreda? mora da je mnogo magichno na vrhu piramide :unsure:

Link to comment

ma znam sve. ali nominalno ochekujemo od choveka iz kulture da se ne vlada kao kochijash. mislim, to mi je ranga kao onaj milanovic sa onim... prnjavorom, jadnost prvog reda. 

Link to comment

recimo, andrija i andjelka u odredjenoj starosnoj grupi i odredjenog zivotnog stila.

 

E, pa tu je kvaka - ko kupuje od tih što drže uključene televizore. Na stranu što potpisujem da se standardi merenja ne poštuju. Potpisujem.

 

Inače, sa šerom od 30 AA bi tukli Ivanovića iz doba najvećeg uspona. Zapravo, treba meriti dužinu reklamnog bloka pred sam kraj epizode, to bi bio najrealniji kriterijum za oglašivače, Nilsenu ionako veruju još samo pusijevi sponzori.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...