Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

A da sam mozda ja reagovao na jednu pretpostavku iznetu na osnovu (jednog) licnog iskustva?

Danasnja deca samo cepaju rijalitije, vise na fejsbuku, igraju igrice i sede u kladionici. Za prvo postoje istrazivanja na populaciji 4+. Sorry sto pretpostavljam.

razlika je upravo to sto je jedna pretpostavka generalna, a druga malo previse licna za moj ukus.

al daj te podatke, bas me interesuju :)

Link to comment

I koliko para dobijaju ti ljudi kojima daljinski postaje sredstvo za rad?

mizerija. bilo je i da nema keša nego neki od "neverovatnih proizvoda tele shopa"

Link to comment

Jebote radi li taj čovjek išta što nije vezano za kontrolu medija i  jebeni rejting, to mu je jedina opsesija, kako staviti šapu na što veći broj medija

Link to comment

Ne znam da li je ovo tačno, ali ne bi me čudio epilog da Vučić posle izađe i kaže:

Nisam spavao tri noći omo Tanjuga i moj prijatelj Željko pita: Šta je Aco, loše izgledaš?

A ja kažem:

Željko brine me ovaj Tanjug...

A moj prijatelj kaže:

Daj da pomognem koliko mogu evo...

I bilo još tu nekih priča ali bio je sastanak u četiri oka , a ja o tome šta se priča u četiri oka neću u javnost..

I kako vi sad možete o njemu tako pitam ja vas!

 

 

Poslato sa...

Link to comment

Jebote radi li taj čovjek išta što nije vezano za kontrolu medija i  jebeni rejting, to mu je jedina opsesija, kako staviti šapu na što veći broj medija

 

3-4 sata dnevno max mu ode na to što nije kontrola medija svega. Ne misliš valjda da ne spava ni 5 sati dnevno zbog nekih formalnih državnih obaveza?

Link to comment

Kakva je gledanost Andrije i Andjelke? Ko su gledaoci?

Sta uopste od slicnog programa ima solidnu gledanost?

kad su krenuli tukli su šer oko 30% pa su odmah potpisali ugovor na još 100 epizoda

ako se može za lud, zbunjen, normalan reći da je slično

Link to comment

Kakva je gledanost Andrije i Andjelke? Ko su gledaoci?

 

Sta uopste od slicnog programa ima solidnu gledanost?

 

saznaću ti zvanično al prilično "brije"... ništa se skoro nije toliko pominjalo kod mene na poslu kao njih dvoje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...