Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

dete mi ide u osnovnu shkolu?

Dete ti gleda farmu? Parove?

Lepo.

Sreca pa vecina ne gleda. Gledanost je slaba, narocito kod dece. Penzosi dizu prosek. Verujem da su televizije inicirale ukidanje rijalitija da bi se "casno" izvukle iz njih.

Link to comment

a kako znaš koliko je gledanost kod dece ? pričao si sa svakim detetom, istraživao, organizovao fokus grupu ?

 

Verujem da su televizije inicirale ukidanje rijalitija da bi se "casno" izvukle iz njih.

 

ahahahahahahahaha

Link to comment

Uputi to gospa bubi. Buba se pitala sta da rade deca. Imam rejtinge za matorce, ali cu koliko sutra da jurim i za mladje od osamnes.

Sto se tice ahahahaha, prva se odrekla vba i vrlo brzo pretekla happy, kome je par nedelja pre gledala u bulju. Pink je na rekordno niskih 15%. RTS najgledaniji.

Placati 2 milke za licencu i honorare starleta i seselja za par baba i duplo manje osnovaca, nece da moze.

Link to comment

a kako uopšte može biti rejtinga za decu ? neko ide i pita decu ? kako se na osnovu piplmetra može znati da li gleda samo tata gleda staniju, mama kristijana ili i dete i jedno i drugo ?

 

pa čak i da deca gledaju ili ne gledjau, kakve to veze ima ? nisu deca valjda ciljna publika ...

 

mnogo toga mi nije jasno :(

Link to comment

Imas temu gledanos pa tamo cu okaciti rezultate merenja iste. Statistika je to. Mozes da sumnjas u to. Kao u moj post il ja u gospa bubin. Oglasivaci nemaju problem s tim.

Link to comment

pa vi mnogo toga ne znate za svoje godine :D

 

piplmetri imaju sifru koju treba ukucati u daljinac za svaku osobu koja se nalazi u prostoriji sa ukljucenim tv-om. ima sifra i za kad dodju gosti.

 

@hefaca

brate, ovaj, a da malo oladis sa pretpostavkama?

mogu necija deca i da ne gledaju rijalitije, ali da roditelji ipak znaju da se u skoli svaki dan prepricavaju dogadjaji iz istih.

Edited by aram
Link to comment

Dete ti gleda farmu? Parove?

Lepo.

Sreca pa vecina ne gleda. Gledanost je slaba, narocito kod dece. Penzosi dizu prosek. Verujem da su televizije inicirale ukidanje rijalitija da bi se "casno" izvukle iz njih.

Gledanost apsolutno nije slaba, nešto si pobrkao

Malo prva vadi prosek sa a&a ali to je samo 45 minuta dnevno

Link to comment

pa vi mnogo toga ne znate za svoje godine :D

piplmetri imaju sifru koju treba ukucati u daljinac za svaku osobu koja se nalazi u prostoriji sa ukljucenim tv-om. ima sifra i za kad dodju gosti.

a pa to je vec ozbiljan kuluk :o :lolol:
Link to comment

Gledanost apsolutno nije slaba, nešto si pobrkao

Malo prva vadi prosek sa a&a ali to je samo 45 minuta dnevno

Ajmo malo s podaci. Daj sta imas. Mozda brkam, al a i a su dosta slabi. Zvezde granda ulaze u top 10. Sutra dizem gledanos iz mrtvih.

Link to comment

@hefaca

brate, ovaj, a da malo oladis sa pretpostavkama?

mogu necija deca i da ne gledaju rijalitije, ali da roditelji ipak znaju da se u skoli svaki dan prepricavaju dogadjaji iz istih.

A da sam mozda ja reagovao na jednu pretpostavku iznetu na osnovu (jednog) licnog iskustva?

Danasnja deca samo cepaju rijalitije, vise na fejsbuku, igraju igrice i sede u kladionici. Za prvo postoje istrazivanja na populaciji 4+. Sorry sto pretpostavljam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...