Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Neko je, mislim da je grešni u pitanju, pisao da vlast sprema novi tabloid. Da nije cela ova priča Aleksandra počela, kada je shvatio da gazda ima koncept u kome on nije bitna figura?

 

Što se tiče rts, meni nije jasno zašto je maja na ledu, kada znamo ko je njen suprug.

Link to comment

Što se tiče rts, meni nije jasno zašto je maja na ledu, kada znamo ko je njen suprug.

maja je u jutarnjem programu uspevala da (!) goricu i dragana gleda belo pritisnuta teshkim bremenom nerazumevanja :rolf:

Link to comment

Slađa je isto tako neposredna, komunikativna, rečita, možda čak i prijatnije spoljašnosti od Rade. Uostalom, procenite:

 

 

 

Možda? Slađa je jedan od boljih milf-ova na našim prostorima. 

 

p.s. Jebote, sad vidim da ovo ima 5.2 miliona pregleda :lol:

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Pa to je u znak solidarnosti sa većinom gledalaca. [emoji4]

Plus je unosila radost kod pola populacije, koja ne sluša, već gleda.

 

Poslao tapatalk

bojim se da nije to taj nivo problema bio u pitanju. a glede izglednosti, apsolutno slazem, slatko zenche svakako :lolol:

Link to comment

Što se tiče rts, meni nije jasno zašto je maja na ledu, kada znamo ko je njen suprug.

Ma opušteno, plata joj ista kao da radi, a ona "smišlja novi projekat" i tako...

RTS ima dugu tradiciju takvih kombina...

Link to comment

Menjam kanale večeras tražeći nešto gledljivo, i naletim na Pinku 3 na odjavnu špicu Sarapine emisije: direktor Pink 3 - Ksenija Vučić :ph34r:

Možda otkrivam toplu vodu, ali ova Mitrovićeva pisma i ono Vučićkino nekadašnje bljuvanje u "Radikalskim talasima" veoma liče...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...