Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

ali nisu li 3 amigosa oma na startu rekli da nece napadati vucica?

rece cedo, svojim usesima cuo.

 

Nisu njih trojica tu da kritikuju već da budu ikebana-opozicija.

 

Što naravno ne znači da neće i oni šiknuti svoj nož u otkrivena Vođina leđa kad namirišu da je za to došlo vreme.

Link to comment

Sama činjenica da se priča o eventualnom okretanju leđa je pozitivan znak. Ono što ne valja je činjenica da će i sledeću eventualnu promjenu ko god je bude izvodio to morati da radi uz pomoć Pinka, Raje Rodića i sličnih i da će oni preživjeti i nastaviti da se tove i u tom novom okruženju, a onda smo na istom. Naravno, i u sledećoj iteraciji treba očekivati da prežive Velja, Rasim, neki od Vojvođana, a sa njima i direktor Puteva, vjerovatno direktori Aerodroma, neki u EPS-u, pomoćnici ministara, i onda opet jovo nanovo. Službe i da ne pominjem. Jedina nada je da dođe neki luđi od svih njih pa im svima pozabija nož u leđa kad se dokopa vlasti, a da li je to dobar ili loš scenario, o tome može da se divani.

Link to comment
Ovaj čovek i njegova "medijska karijera" je direktan proizvod lenjosti urednika i novinara.

Sećam se razgovora sa jednom gospođom koja radi u onom instutu za kriminologiju (valjda se tako zove) koja je pričala o Zlatku sve najgore da su ga se jedva ratosiljali i da čovek uopšte nije kriminolog.

Ali , kaže ona , ima tu i još jedan problem :

Mene sad novinar zove za izjavu a ja ću : Jao ne mogu sad nemam vremena, nije vam to tema za mene, a i veštačka vam je tema , ne radi se o tome... E Zlatko uvek može , svaka mu je tema dobra i uvek će vam reći to što treba...

Link to comment

Milivojević je nedavno u Blicu licitirao nečijom mogućom sumanutošću. Gro tih psiho-glavešina radi isto. Ali onda se niko od novinara ne buni, sve dok se na to kupe klikovi i prave efektnije naslovne strane.

Link to comment

Ako, ako.

 

Govnara je po blatu vukla sve, od majki koje su ubijale™ svoju decu preko nesrecnih Ognjanovica do Zastitnika gradjana i porodice njegovog druga koji se samoubio, a to je tek kap u moru koje je proslo kroz kurirovu kanalizacionu cev.

 

Red je da malo gledamo napad na istinsko zlo. A ako zlo u Srbiji ima lice onda je to sirova mesavina Mitroviceve, Vuciceve i Vuciceviceve mesnate face

 

 

oprace patos rodicem i kurirom

 

niko nije takav kalibar da se moze tako uspesno valjati u blatu sa vucicem, mitrovicem i ekipom. plus sto oni i ne kriju da zloupotrebljavaju drzavne sluzbe kako bi ga unistili. a na kraju ce posledica biti ta da ce ono sto rade rodicu raditi svima. 

 

ovo je uzas.

Link to comment

Pa baš zato što je Rodić i sam bio dio tog blata, zato i sumnjam da bi se zaletio u ovo da nema neku debelu garanciju da mu dlaka sa glave neće faliti. Zna on na koga je udario, i kakvi su mu (bivši) jarani. A ustvari su to pičketine i zečevi. 

Link to comment

oprace patos rodicem i kurirom

 

niko nije takav kalibar da se moze tako uspesno valjati u blatu sa vucicem, mitrovicem i ekipom. plus sto oni i ne kriju da zloupotrebljavaju drzavne sluzbe kako bi ga unistili. a na kraju ce posledica biti ta da ce ono sto rade rodicu raditi svima. 

 

ovo je uzas.

 

 

Jab rekao da Rodic samo trguje sada.

Link to comment

Climbing up the ladder. U nekoj sledećoj podjeli karata, on bi mogao da bude Željko, Vučićević, a usput ako uspije da mazne Politiku ili Novosti, pa da uzme veći dio kolača na tom tržištu štampanih medija, još i bolje. 

Edited by James Marshall
Link to comment

da je tu rodic sam na vetrometini, sve bi to bilo tako. ali nije. preziveo je rodic i gore, tako da sam skoro pa siguran da ce preziveti i ovo.

 

Daj neke detalje za nas sa jeftinijim ulaznicama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...