Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Domaće zvezde koje su preminule zbog narkotika: "Umri mlad i budi lep leš"

http://bulevar.b92.net/bizar.php?yyyy=2015&mm=11&dd=08&nav_id=1060680

 

jebeni imbecili iz bulevara. vazno da su pomenuli veliku zvezdu pinkija i ipceta koji je pao zbog malo trave. a milana mladenovica, vd-a i ostalih se nisu setili, nisu relevantni za njihovo istrazivacko novinarstvo.

 

 

poslao sam im prigodan komentar ali se bojim da mi ga ne objave  :fantom:

 

 

kakvi ste vi lešinari postali, poput blica.

pu majku vam jebem!
Link to comment

jebeni imbecili iz bulevara. vazno da su pomenuli veliku zvezdu pinkija i ipceta koji je pao zbog malo trave. a milana mladenovica, vd-a i ostalih se nisu setili, nisu relevantni za njihovo istrazivacko novinarstvo.

 

a zasto da se sete Milana Mladenovica kad nije umro od droge?

nije, na kraju, ni Vdovic umro direktno od droge, ali je dobio HIV najverovatnije preko igle

Edited by Грешни Василије
Link to comment

jok i nije

 

Nije i apsolutno znam da nije ali necu o tome dalje polemisati, u pravu je Strugacki.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pih kakvi ste starci. Pa valjda omladinac zna to oko tih muzicara. To je muzika za mlade, oni se razumeju u to i oko toga.

To je neki rak od droge i tako to nesto...

Link to comment

Kako je Vucicevic napusen od strane jednog novinara i snimatelja kad se pojavio na Tadicevoj konfi resen da izrecituje ono sto mu je Zeljko spremio...

Da ne bude zabune nisu ga oni napusili zbog teza koje je zastupao nego su mu rekli da svoj "performans" odnese negde drugde...

Link to comment

Domaće zvezde koje su preminule zbog narkotika: "Umri mlad i budi lep leš"

http://bulevar.b92.net/bizar.php?yyyy=2015&mm=11&dd=08&nav_id=1060680

 

jebeni imbecili iz bulevara. vazno da su pomenuli veliku zvezdu pinkija i ipceta koji je pao zbog malo trave. a milana mladenovica, vd-a i ostalih se nisu setili, nisu relevantni za njihovo istrazivacko novinarstvo.

 

Не мијешати Ипчета у ово! :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...