Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

 

radio beograd?

 

 

bg 1 u prve tri, ali njegov zaostatak iza prve dve je znatan.

bg 202 (sa stereoramom vikendom) iza bg1, indexa i play-a (plus iza dve prvoplasirane)

bg 2/3 iza svih nacionalnih

 

iako jos uvek u 20. veku (po mnogim parametrima rada), svi programi radio beograda zajedno na nedeljnom nivou uspevaju da skupe izmedju 1 i 1,1 milion slusalaca.

Edited by Bane5
Link to comment

rb 1 i 2/3* su mi često uključeni kod kuće (doduše, mahom kad sam sam), ponekad pred spavanje odslušam i ponešto što mi je zanimljivo na trećem programu, mogu se često zabosti kvalitetne stvari za koje se neretko moraju preturati biblioteke. a i muzika im dobra za uspavljivanje :fantom: u svakom slučaju, rb1 izgleda kao redak (jedini nacionalni?) radio na kome se može čuti nešto što vredi slušati. ostali su u fazonu "ide zika, a između amadeus benda i adel retorske akrobacije voditelja".

 

*koji je štos sa dvojkom i trojkom na istoj frekvenciji? ranije su bila dva odvojena kanala, pa spojena u jedan? ne vidim neku veliku tematsku razliku između kanala, štaviše ne vidim je uopšte, osim što se na trećem može čuti pomenuta klasična muzika.

Link to comment

:frust:

Jel pratite vi Mitrovićeva pisma na Pink tv ?

 

"Dragi Aleksandre [Rodiću],

 

Nisam ti napisao ni drugo pismo a ti već kukaš..."

 

 

 

Zvao Milo i molio da malo utišaju Kurir pa sada Pink & Informer odrađuju poslić.

Link to comment

Кад смо код радио станица, не постоји гора реклама од рекламе за радио Плеј

Link to comment

A ima i emisija u kojima se mogu čuti disonantni tonovi, bar u odnosu na ono što u tercama i kvintama pjevaju Pink, Informer i slični - emisije "Zemlja čuda" ili "Mozaik vremena" mi prve padaju na pamet. 

Link to comment

*koji je štos sa dvojkom i trojkom na istoj frekvenciji? ranije su bila dva odvojena kanala, pa spojena u jedan? ne vidim neku veliku tematsku razliku između kanala, štaviše ne vidim je uopšte, osim što se na trećem može čuti pomenuta klasična muzika.

 

Увек су делили фреквенцију, од самог почетка. Двојка до 20:00, тројка од 20:00 до 24:00. Можда су се емитовали одвојено на неким бочним фреквенцијама, али на главном таласу (на средњим негде око средине скале, на УКТ негде око 96... или сам ја то хватао тамо са Црвеног Чота) су увек пичили тако. У ствари је двојка прво ишла од 12 до 20, викендом 8-20, па су је негде седамдесетих проширили да сваки дан почиње изјутра, ваљда око 8 или 6, никад нисам проверавао :).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...